تا سال ۲۰۲۰ کاری می کنیم که مردهای ایرانی خودشان زن هایشان را برای نمایش دادن از خانه بیرون بفرستند.
ارسال زمانبندی شده: 
شنبه, 5 ارديبهشت, 1394 - 10:38

به گزارش عمارنامه به نقل از با حجاب، کنترل را در دست می گیرد و ماهواره اش را روشن می کند. روی مبل لم می دهد. ذهنش درگیر سریال مورد علاقه اش بود. تمام تلاشش  را کرده تا بعد از کار سریع به خانه برسد تا تکرار آن را ببیند. از وقتی تنها شده تنها سرگرمی اش دیدن این سریال ها است.

 

از زمانی که ماهواره اختراع شده تاکنون حدود ۲۰ هزار شبکه ماهواره‌‌ای در جهان فعال است. این در حالی است که کشور استرالیا با ۷/۶ میلیون کیلومتر مربع مساحت تنها دارای ۵ شبکه تلویزیونی هر یک با چند کانال در سطح ملی است و مردم این کشور برای دیدن شبکه های دیگر باید هزینه پرداخت کنند.

 

در کانادا نیز این وضعیت وجود دارد. مردم این کشور با پرداخت هزینه اشتراک معمولی تنها قادر به دیدن چند کانال هستند و برای دیدن برنامه های ورزشی، تفریحی و علمی باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. نکته جالب این است که با وجود پرداخت هزینه تلویزیون توسط مردم، باز هم تمامی کانال ها به شکل وحشتناکی در بین برنامه های خود اقدام به پخش آگهی می کنند. بینندگان تلویزیون در انگلستان، برای هر خانه سالیانه حدود ۱۵۰ پوند عوارض می دهند. در کشورهای دیگر نیز این روند وجود دارد. اما سوال این جاست که چرا در حالی که یک میلیارد نفر چینی زبان و ۸۰۰ میلیون نفر فرانسوی زبان در دنیا داریم، فارسی زبانان، بر تمامی‌ آن‌ها ترجیح دارند و با هزینه های زیاد این تعداد شبکه رایگان را در اختیار ما قرار می دهند؟


به گزارش باحجاب، در کل جهان ۳۰۰ ماهواره تلویزیونی فعال است، که از این تعداد ۱۱۶ ماهواره فضای ایران را پوشش می‌دهند. شبکه‌های فارسی‌زبان که فقط برای فارسی‌زبانان و خصوصاً ایرانی‌ها برنامه تولید و پخش می‌کنند، هم‌اکنون به بیش از ۱۶۰ کانال رسیده است.

 

اما ماهواره‌هایی که در فضای ایران فعالند، امکان دریافت حدود ۱۸ هزار شبکه تلویزیونی را فراهم کرده‌اند و از این تعداد حدود ۲ هزار شبکه را با دیش‌های معمولی می‌توان با کیفیت بالا دریافت کرد.


بررسی‌ ها نشان می‌ دهد، در بین این شبکه‌ ها:

*۳۸۰ کانال به صورت شبانه روزی در حال پخش موسیقی، کلیپ، رقص، آهنگ‌های درخواستی و کنسرت هستند.
*حدود هزار و ۲۰۰ شبکه در خلال برنامه‌های خود، کلیپ‌ها و شوهای موزیکال پخش می‌کنند.
*حدود ۸۰ شبکه به نمایش مد و لباس اختصاص دارند.

 

شبکه‌ های فارسی‌زبان در ابتدای راه‌اندازی، بیشتر موضوعات سیاسی را دنبال می‌کردند، لکن هم‌اکنون وارد حوزه فرهنگ شده، تغییر و تحولات فرهنگی را به صورت هدفمند در ایران دنبال می‌کنند. اما موسسان این شبکه ها چه کسانی هستند و چرا این هزینه ها را پرداخت می کنند؟

 

نخست‌وزیر اسرائیل از آمریکا خواست تا تغییر رژیم را در دو کشور عراق و ایران دنبال کند، و این کار را در عراق با حمله نظامی و در ایران با پخش برنامه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای با محتوای غربی انجام دهد. وی گفت جریان فرهنگ عامیانه غربی به داخل ایران، می‌تواند منجر به براندازی جمهوری اسلامی شود.

 

بنیامین نتانیاهو با اشاره به وجود هزاران دیش ماهواره در ایران، به «کمیته اصلاح دولتی» [یک نهاد دولتی در آمریکا] گفت که آمریکا می‌تواند با پخش سریال‌های شبکه فاکس که «افراد زیباروی جوان را در وضعیت‌های متنوعی از برهنگی نشان می‌دهند که زندگی‌های فریبنده و مادی‌گرایانه و رابطه‌های بی قید و شرط دارند» یک انقلاب را علیه حکومت این کشور برانگیزد.


وی به این کمیته گفت: «با پخش این سریال ها جوانان ایرانی دلشان از این لباس‌های دلپسند، استخرها و زندگی‌های پر زرق ‌و برق که در این سریال‌ها می‌بینند خواهند خواست.»

 


 
هم چنین چندی پیش مدیر عامل شبکه فارسی زبان فارسی وان ( farsi1 ) مهمان برنامه صدای آمریکا ( VOA ) بود. وقتی مجری برنامه از او پرسید: برنامه آینده شما چیست؟ او گفت تا سال ۲۰۲۰ کاری می کنیم که مردهای ایرانی خودشان زن هایشان را برای نمایش دادن از خانه بیرون بفرستند.


مجری برنامه گفت: مگر می شود مردهای ایرانی با آن همه غیرت این کار را بکنند؟

در جواب این سوال مهمان برنامه گفت: وقتی در آب صد درجه یک قورباغه را بیندازی یک دفعه بیرون می پرد، چون خیلی داغ است، اما وقتی یک قورباغه را در آب خنک بیندازی، برایش خیلی خوب است و وقتی آرام آرام آب جوش بیاید، قورباغه با اینکه گرمش است و می خواهد بیرون بپرد اما دیگه توانی برای بیرون پریدن ندارد. ما کاری می کنیم که زن های ایرانی آرام آرام تا جایی پیش بروند که دیگر خودشان بدانند که راهی برای برگشت ندارند.
گردانندگان این شبکه ها چه کسانی هستند و چه کسانی از این شبکه ها حمایت می کنند؟


پر ببیننده ترین شبکه‌های فارسی زبانی که در حال فعالیت و پخش برنامه‌های ضد دینی و ضد فرهنگی کشورمان می‌باشند، عبارتند از:◄شبکه خبری بی‌ بی‌ سی فارسی؛ شبکه دولتی انگلیس که دقیقا چند ماه قبل از انتخابات ریاست‌ جمهوری دهم و پس از ماه ها آموزش و آزمون برای جذب نیرو از رسانه های ایرانی سرانجام در دی‌ماه سال ۸۷ با اهداف مشخص، تأسیس شد. در مورد این شبکه «گوردن براون» وزیر آن وقت دارایی انگلیس، که مدتی بعد به نخست وزیری رسید، حرف جالبی زد. او گفت: «دولت انگلیس ۲۲ میلیون دلار برای تأسیس این شبکه اختصاص داده و بودجه سالیانه این شبکه هم از سوی دولت انگلیس تأمین می‌شود.» هم چنین فرح پهلوی نیز در بازدیدی که از بی بی سی فارسی داشت، ۵۰۰ هزار دلار به این شبکه تقدیم کرد و اشرف پهلوی نیز سود یکی از سپرده‌های مالی هنگفت خود را به بی بی سی پیشکش کرد.

 


این شبکه تلاش کرده بود هر آنچه که دیگر شبکه های ماهواره ای سیاسی در خود نداشتند یک جا جمع کند. استفاده از مجریان و خبرنگاران خوش سیما، جوان و حرفه ای که برخی از آن ها نیز از داخل کشور به آن شبکه رفته بودند موجب شد تا مدیران این شبکه تمامی اهداف سیاسی خود را در ظاهری جذاب ادامه دهند. در این شبکه قرار نبود خط فکر سیاسی بنیانگذاران آن را بصورت مستقیم بیان شود و این بار سنگین به عهده مهمانان به ظاهر موجه برنامه های خبری و سایر برنامه های به ظاهر فرهنگی و مستند این شبکه بود تا بی بی سی فارسی هیچ گونه جهت گیری مستقیم نداشته باشد. این شبکه تلاش کرد از نقاط ضعف شبکه هایی مانند VOA استفاده کند و تا آنجا که ممکن است خود را به مردم ایران نزدیک نشان دهد و از این طریق اثرگذاری این شبکه نیز تا حدودی بالاتر رفت.


برنامه های چند ساعته برای مناسبت های مختلف، نمایش فیلم های مستندسازان داخل کشور، اشراف نسبی به موضوعات اجتماعی روز مردم(بخاطر استفاده از نیروهای جوان و به روز) و همچنین پاتک های زیرکانه این شبکه به رقیب دیرینه خود یعنی آمریکا در قالب خبرها و گزارش ها، برنامه ها را برای مخاطبان جذاب تر می کند. بی بی سی فارسی کوچکترین اتفاقات روز کشور را در کمترین لحظه پوشش می دهد و با توجه به اتفاقات روز، ساعت پخش ویژه برنامه های خود را تغییر می دهد تا مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کند.شبکه‌ای که مضاف بر اهداف سیاسی و جنجال‌سازی علیه کشورمان، شبهه ‌افکنی در اعتقادات و باورهای دینی مردم را هم دنبال می‌کند.


آیا تاکنون با خود فکر کرده اید که چرا درحالی که دولت انگلیس با بحران‌های گسترده اقتصادی، بیکاری کارگران و اعتراضات عمومی‌ مواجه است، بی بی سی فارسی با افزایش بودجه، پیگیر اهداف خاص دولت انگلیس است؟ چرا مردم جزیره‌ انگلیس برای مشاهده‌ کانال‌های مختلف بی.‌بی.‌سی داخلی باید هزینه و مالیات بپردازند، اما این تلویزیون به صورت رایگان برای مردم فارسی زبان برنامه پخش می‌کند؟! یا حتی یک نکته مثبت از ایران در گزارش‌های بی.بی.سی پخش نمی‌شود؟ چرا تلویزیون BBC فارسی که با شعار اخبار بی‌طرفانه پا به عرصه گذاشت، در پوشش اخبار جهت‌دار فرقه ضاله بهائیت کاملا یک‌ طرفه عمل کرده است؟ چرا با وجود تعطیلی و کاهش ساعات برنامه‌های بی بی سی روسی، عربی، اردو و… برنامه‌های بخش بی بی سی فارسی افزایش یافته؟ چرا اکثر کارمندان بی بی سی، بهایی و از فرزندان طلاق هستند؟

 


◄شبکه من و تو؛ شبکه‌ای تلویزیونی که در انگلیس و با بودجه خاندان پهلوی، در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد. این شبکه به عنوان یکی از مهاجمان پر قدرت شبکه های ماهواره ای به ایران شناخته شد. در روزهای اولیه تأسیس من و تو، اکثر ساعت کنداکتور برنامه هایش خالی بود با راه اندازی آکادمی موسیقی راه یک ساله را در عرض یک ماه طی کرد و توانست مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند. در ابتدا حساسیت ها روی این شبکه آنچنان نبود اما پس از آکادمی و شروع برنامه های تازه این شبکه، خط فکری آن مشخص شد. این شبکه در صدد بود تا خاندان پهلوی را تطهیر کند و با مستند‌ات جهت‌دار، انقلاب اسلامی ایران را پدیده‌ای جلوه دهد که مانعی جدی بر سر راه توسعه و پیشرفت ایران است. شبکه من و تو که دقیقا از همان اصول و ترفندهای حرفه ای بی بی سی فارسی استفاده می کند با مطالعه روی خلأهای برنامه سازی در داخل کشور نیروی خود را بر پوشش این حفره ها قرار داده است.

 

من و تو، انرژی خود را روی برنامه های سرگرمی گذاشت و به عنوان مکمل شبکه بی بی سی فارسی درآمد. در برنامه های این شبکه از نشان دادن مستقیم روابط بی بند و بار و شکستن افراطی هنجارهای اجتماعی مانند شبکه های فارسی وان و جم خبری نبود و همه چیز در لایه های زیرین دنبال می شد. شبکه من و تو زیرکانه می کوشید اعتماد مخاطبانش را به عنوان یک شبکه خانوادگی مفرح کسب کند.

 

به طور خلاصه هدف از تأسیس این شبکه، تغییر سبک و روش زندگی مردم کشورمان و هجوم به ارزش و باورهای دینی و اسلامی بوده و به نوعی می‌توان گفت که تکمیل کننده شبکه خبری بی بی سی فارسی است.
 


◄شبکه پی ‌ام‌ سی؛ شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان دیگری که مرکز آن در کشور امارات قرار داشت و به پخش موسیقی می‌پرداخت. البته این شبکه موسیقی ‌محور، تمام سعی و تلاش خود را بر این قرار داده بود که ذائقه و سلیقه مخاطب را به موسیقی‌های غربی تغییر دهد. از مهرداد اسماعیلی کیا به عنوان مدیر شبکه PMC نام برده می شود. شبکه ای که برای جا باز کردن در دل مردم و حتی در بین قشر متدین تمهیدات ویژه ایی را به کار گرفته است. به عنوان مثال برنامه های این شبکه در ایام سوگواری قطع می شود و کلیپ های دارای مضامین سیاسی اجازه پخش از این شبکه را ندارند. هم چنین تا سال های سال این شبکه فقط در محدوده ایران پخش می شده و ایرانیان ساکن اروپا و آمریکا از وجود چنین شبکه ای بی خبر بودند.

 


◄شبکه فارسی ‌وان؛ فارسی وان حاصل سرمایه گذاری مشترک گروه موبی و کمپانی نیوز کورپوریشن است. گروه موبی در سال ۲۰۰۲ توسط سعد محسنی، استرالیایی افغان تبار و خواهر و دو برادرش تاسیس شد و کمپانی نیوز کورپوریشن متعلق به فردی به نام روبرت مرداک – امپراتور رسانه ای – است که چهارمین مرد ثروتمند آسیاست. روبرت مرداک دارای ۶۰ شبکه تلویزیونی به ۱۳ زبان مختلف است، که روزانه حداقل ۳۰۰ میلیون مخاطب را به خود جلب می کند. همین طور مسئولیت ۱۰۰ روزنامه و مجله معتبر؛ همچون دیلی تلگراف، وال استریت ژورنال، تایمز، ساندی تایمز، نیویورک پست و نیز شبکه های خبری معروفی؛ همچون فاکس، فاکس نیوز و اسکای نیوز و سایت هایی همچون «مای اسپیس» بر عهده این فرد است.


۱۰ میلیون دلار رقمی است که گفته می شود برای راه اندازی این شبکه هزینه شده و شبکه زمزمه نیز از دیگر شبکه های متعلق به این امپراتوری است. شبکه فارسی وان بسیار پیچیده عمل می کند. در ظاهر هیچ نشانی از مخالفت با آموزه های ارزشی و دینی نشان نمی دهد و حتی برای مناسبت های خاص مذهبی هم پیام تبریک و تسلیت می دهد اما سریال های نشان داده شده در این شبکه، چیز دیگری را نشان می دهد. از سینا ولی الله به عنوان یکی از تهیه کنندگان و مدیران اصلی فارسی وان نام برده می شود و در کنار او سارا رهبری به عنوان معتمد مرداک به عنوان مسئول خرید سریال و هماهنگی برای دوبله در شبکه فارسی وان مشغول به کار است.


البته شبکه های فارسی زبان دیگری نیز در راستای همین اهداف در حال فعالیت و پخش برنامه های خود هستند که هر روز نیز تعدادشان در حال افزایش است.

 

کاری از گروه دین و فرهنگ باحجاب

 

دیدگاه‌ها

همانطورکه پسرحدادعادل درزمان طرح جمع آوری انتن ماهواره دربرنامه دیروزامروزفرداعنوان کرد به جای جمع آوری برنامه بله واقعا برنامه تلویزیونی جذاب ارائه کنید مردم خودشان .........
خواهش میکنم این مقاله را تکثیر وبصورت گسترده در بین مردم ومنازل توزیع نمایید
نظر خوبیه ولی تو پولش رو میدی؟
مردم به هوش باشید. مبادا خدای ناکرده به آن روز بیفتیم
وقتی تلویزیون خودمون حتی یه جشنواره فیلم فجر رو هم پخش نمیکنه مردم میرن سراغ ماهواره
اصحاب رسانه ایران هم در برابر تحاجم فرهنگی باید تقویت شود
تهاجم نه تحاجم. از املات معلومه نظرت چی هست
خواهش میکنم حواساتونو جمع کنید
هرچی گند و گه توی دنیاست از گور همون پیر سگ انگلیسه که تا بوده بدست حروم زاده های سیاست باز وتفرقه انداز اداره شده- مرگ برانگلیس و ال سفیان و ال سعود و اسراییل
عین متن مقاله "با مطالعه روی خلأهای برنامه سازی در داخل کشور نیروی خود را بر پوشش این حفره ها قرار داده است" فکر نمیکنید چرا ما نباید خلاهای خودمون را پوشش دهیم ؟؟؟
سلام-افزودن شبکه های تلویزیونی که محتوای ان برنامه های تکراری باشد برای مردم و الخصوص نسل جدید جذابیتی ندارد باید مسئولین یک کار گروه تشکیل بدهند و تحقیق در جامعه را شروع کنند و ببینند مردم بیشتر روی چه موضوعاتی علاقه نشان میدهند -استفاده از سریالهای طولانی و پر جذاب و ساختن فیلمهایی تاریخی و مذهبی با صحنه های بسیار جذاب و استفاده از اخرین فن اوری روز میتواند به بهبود برگشت مردم به سمت رسانه ملی کمک کند مثلا داستان شاهنامه و هزار یکشب و ادبیات که در انها زایده تخیل نویسنده است میتوان به صورت یک سریال طولانی با اخرین فن اوری روز ساخت هم کارگردان و هم فیلمساز بسیار خوب در ایران داریم مهم همت است که متاسفانه لنگ میزنیم -قطعا با ساخت فیلم و سریال خوب در ایران و زیاد کردن ان در شبکه های مختلف میتوان مردم را به سمت رسانه کشاند و اگر این چنین شود روزی میرسد که مردم دیگه ماهواره نگاه نمیکنند با داشتن بیست و خورده شبکه حداقل هر شبکه باید در روز بین 7الی8سریال جذاب نشان بدهد بعد نتیجه اش را میبینید
خب برنامه جذاب بسازین ؟چرا شبکه موسیقی نداریم؟موسیقی سنتی ما بهترینه در دنیا ولی شبکه اختصاصی نداره,این همه علاقه مند به فوتبال هست تو کشور شبکه اختصصاصی نداره.مردم دیگه از این تک بعدی بودن رسانه ملی خسته شدن.
من بانظرعلی اقا موافقم نه تنها سریال برنامه های اموزشی ومستند هم میتونه واقعا موثرباشه.اقایون حواستون به غیرت وناموستون باشه ممنون
سلام -شما لطف دارید -در تاریخ چندین ساله ما هزاران داستان و موضوعات و خیلی از نخبگان را داریم که دارای زندگی جالب و شنیدنی دارند و بیشترشان هم عصر با پادشاهان مختلف بودند و اتفاقاتی که مابین انها گذشته بسیار جذاب است و هویت ایرانی ما را در صداقت و غیرت و علوم پایه و خیلی از جنبه ها نشان میدهد نمیگم کار راحتی است ساختنشون ولی ارزشش را داره -مثلا هالیود میاد ارباب حلقه ها را میسازه یا دزدان دریایی کارایب که همش زایده تخیل یک نویسنده معاصر است ولی ما داستانهای جذابی در ادبیات کهن خودمان داریم که بسیار شیوا عبرت اموز میباشد .داستان شیرین فرهاد لیلی و مجنون -شاهنامه
وقطی که باتهاجم فرهنگی مبارزه میکنیم آنوقت موردتجاوزقرارمیگیریم.شمابگین چه کارکنیم؟
اول برو املاء فارسی یاد بگیر بعد از لغت های پرحجم صحبت کن مثل تهاجم فرهنگی
چرا شما هميشه از طرف مردم حرف ميزنيد مگر مردم خودشان شعور ندارند كهه شمانقش قيم را براي انها بازي ميكنيد در رسانه ملي جذابيت ايجاد كنيد و جانبدارانه عمل نكنيد مردم خودشان تشخيص ميدهند ونيازي به قيم ندارند
مرسی از بابت این مقاله متاسفانه تو کشور ما دولتمردا میگردن نوشدارو بعداز مرگ سهراب پیدا کنن همین الان هم تاثیر زیادی گذاشتن رو افکار مردم هر کی برهنه تر باکلاستر من معلم روستا هستم بیشتر دانش اموزانم ماهواره نگاه میکنن نصیحت می کنیم چندان فایده ای نداره مسئولان سریعتر یه فکر اساسی بکنن
مگه اللان شست درصد جامعه اینطوری نیست واقعا حرف درستی زده و به ان عمل کرده. شما راه دوری نرسید به همین ادارات خودمان نگاه کنید. و به ویترینهای معازه ها و باجها. خوب جایی نشانه گرفته مردم به دست خودشان زنانشان را در دید مردم میگذارند با این لباسهای عجیب که دل هر بیننده ای را اب میکند کجا فاطمه زهرا که از پشت در زبانش را می‌گرفت و صحبت میکرد حالاا ییاید ببیند شیعیانش چه میکنند جمهوری اسلامی هما را پر رو کرده. یکی به اسم بسیج و یکی به اسم طلبه بقیه ام که از قول مرد عمل احمدی نزاد فاتحه
هرموقع من مردم ناموسم دوس داشت کاری خواست بکنه
هم خودت و هم توله هات مثل سگ میمیرید و ان روز رو نمیبینید.
سلام واقعا" اگر فکر فرهنگ هستید شما هم وقت و هزینه بگذارید ! چرا اونا این کار رو میکنن ولی خودمان فکر نیستیم! بجای اینکه شبکه زیاد کنیم و همش قرآن پخش کنیم سطح برنامه های همین شبکه های موجود رو بالا ببریم . چرا توی عید که چند برنامه مثل کلاه قرمزی و در حاشیه و سریال پلیسی این همه مخاطب جذب شد ؟ پس میشه این کار رو در کشور انجام داد و فقط همت میخواد.
قابل توجه مسئولین و دست اندر کاران که به جامعه خود بی تفاوت نباشند و قدرشان را بدانند و مراقبتهای لازم را انجام دهند
من با خانم رها موافقم وقتی ما نمیتونیم مراسمایی که مربوط میشه به ورزشکار , هنرمندای خودمونو چه جشنه قهرمانی باشه چه تقدیر از هنرمندا چه قرعه کشه مراسما وووو خیلی چیزای دیگه رو ببینیم وقتی تی وی خودمون 1 فیلم درست و حسابی نمیزاره که باعث خوب شدن روحیه مردم بشه دیگه کسی تی وی خودمونو نمیبینه خلاصه در کل مطالب بالا همش چرته همه چیز بستگی به جنبه مردم داره کسی که با جنبه باشه هیچ ,کسی که بی جنبه باشه معلومه دیگه تجاوز میکنه ,میکشه,بی غیرت میشه و...
آقا بذارید ماهواره ببینن فکر میکنید دودش تو چشش کی میره اول خودشون بعد هم اجتماع(نظام) که در مورد دومی خدا رو شکر سران (نظام) ما اینقدر باهوش هستن که یه راهی برا این مشکل پیدا کنن(همینطور که 30 ساله با قدرتمندترین کشور جهان در افتادن و از بین که نرفتن هیچ روز به روز هم به صلابتشون اضافه شده شکر خدا) و یه موضوع دیگه اینکه تلویزیون خودمون مگه چی کم داره (جز برنامه های مهیج جنسی) که میرن سمت ماهواره ضمنا مگه در روز چقدر یه نفر باید تلویزیون ببینه بیشتر از 3.4ساعت(با وجود کامپیوتر و اینترنت و ورزش ...)8 ساعت خواب 8 ساعت کار 8 ساعت تفریح(که فقط تلوزیون نیست) در انتها باید بگم ماهواره اعتیاد آوره درست مثل شیشه و کراک واگر فردی برای رضای خدا از دیدن اون چشم بپوشه خدا ایمانی بهش میده که شیرینیش در دل احساس میکنه(و این فرموده پیامبر عملی نیست ( که در موردنگاه به نامحرمه) جز در صورتی که از راه صحیح به نیاز جنسی پاسخ دهیم که هممون میدونیم چه راهیه وگرنه همین ودیعه الهی که در وجود هممون هست ما رو به قهقرا میبره و از حیوان هم کمتر میشویم چون حیوان قدرت اختیار(تعقل) نداره و هر کاری که انجام میده از روی غریزه هست مثل خوک که بی غیرت ترین حیوانه و این شبکه های ماهواره ای میخوان جوانان کشور ما از خوک هم پستر شوند چون دقیقا همون برنامه ای رو برای جوانان ما در نظر گرفتن که حیوانی مثل خوک انجام میده با این تفاوت که اون اختیارو تعقل نداره ولی انسان ها دارن )
مردم شهید پرور ایران از از آنجایی که ایران و ایرانی خصو صا شیعیان از آقا امیر المومنین پیروی می کنند گول هیچ ظاهر فریبی رانخواهند خورد هر که با آل علی در افتاد ور افتاد
اگر مردها (غیرت )داشته باشند و زنها (حیا )دشمنان آرزویشان را به گور میبرند .
نیاز به سال 2020 نیست - چون الان همینگونه شده است
به نظز شما چرا زنان کره شمالی برای یک دلار از کره جنوبی تن فروشی میکنند؟؟ یا بیشتر زنان تن فروش دبی و کشورهای عربی چه ملیتی دارند؟ به نظرم همینطوز که فقز و مشکلات مالی همه راهها را میبندد دگر نیازی به اینهمه هزینه اسراییل و غیزه نیست قطعا با ادامه همین نمودار 36 ساله تا قبل از 2020 ما مفلوکها خود بخود منقرض میشیم قبل از فارسی1 سی دی فقر و فحشا رو همه دیده بودن دیگه عامل پخشش هم همین برادران گمانام بودن
تورابخدا برنامه هاي تلويزيوني خودمان رانگاه كنيد واقعا"چي گير شما مي آيد؟ فقط گريه ،مرثيه ، روضه و نكبت .كوچكترين آثاري از دلخوشي ،خنده ،جشن وسرور و........ نيست
مشكل از خودمان است صدا سيما براي خانواده ايراني چه برنامه اي ارائه داده وميدهد
همه اینا مقصرش مسئولای کشوری هستن .. بی مدیریتی در همه ارگانا دیده میشه.. مثال پر واضهش همین رویانیان رفت تو شغلی ک هیچ ارتباطی مثلا با حرفش ک اگر حرفه باشه! ول کنید این حرفارو ب خدا مردم دیگه خسته شدن.. این همه گرونی.. این همه هختلاف طبقاتی..این همه تبعیض.. بس کنید ..همش میگن ممنون مردم هستیم ک پشت ما بودن....با چوب چوماق وایسی بالاسر کسی همش زور بگین معلومه ک نا خواسته پشتت وای میسه... حرف من و خیلی های دیگه اینه ..دولت گرامی شما ک قدرت دستتونه ...به مردم برسین ...نتیجشو ب وضوح میبینید... اما الان نزدیک 15 سالی میشه ک دارید میگید همینی ک هست...
سلام .. اون حرومزاده ها خودشون شیر سگ خوردن و معلوم نیست پدر شون کیه ؟/دارن زیادی ...میخورن.دون صفتان حروم زاده .
خوب وقتی توی خیابان گزارشگر جلوتو میگیره که مصاحبه کنه ومیگه اینطوری جواب بده وازفلان مقام هم بخوبی یاد کن .خوب همین میشه دیگه .واگر یادنکنی مصاحبه روپخش نمیکنند.واقعا چرا ؟مگه فلان مقام احتیاج به تعریف من داره ؟
زیاد سخت نیست فکر کردن و حدس زدن این موضوع که چرا مردم کشور ما به سمت ماهواره جذب شدند. بله درسته نبودن فیلمها و سریالهای جذاب . نبود برنامه هایی که بیننده رو چارمیخ کنه که دیگه سراغ ماهواره نره. حتما توجه کردید که شبکه های ماهواره ای در یک زمانهای خاصی از کمترین مخاطب برخوردارند . 1- ایام نوروز 2- ماه مبارک رمضان واقعا چرا به این صورته .فقط و فقط به خاطر برنامه ها ی شاد فیلمهای سینمایی و سریالهای زیبا در ایام نوروز و پخش سریالهای جذاب در ماه رمضانه. خوب چرا در طول سال و 12 ماه این کار رو انجام نمیدن.چرا در طول سال برنامه شاد ندارن . فقط شبکه نسیم یه برنامه مفرح داشت به نام خندوانه که اون هم به خاطر اینکه تغییری در جو برنامه نمیتونست ایجاد کنه برای بیننده تکراری شد. به نظر من برای دوری از شیطان فقط سنگ زدن بهش کافی نیست .
به به چه شود
ااین مطلب متعلق به سایت با حجابه.اینم لینکشhttp://bahejab.com/19352/19352/
اولان تیتر غلطه . درستش اینه (هدیه شبکه های ماهواره به فارسی زبانان ). دومان منبع اصلی Bahejab.com است.از شما بعیده
درودبراسلام وحجاب ومتانت
متاسفانه راست میگن تلویزیون ما خلاء داره .4 شبکه داریم .3تاشو اقایون اخونداگرفتن دیگه جوان بدبخت چی ببین
هر وقت بحث از شبکه های ماهواره ایست من یه جمله بیشتر ندارم در این دنیای که سرمایه و سیاست حرف اول و اخر اجتماعات بشریست کسی عاشق چشم و ابروی ما نیست برای ما برنامه بسازه پخش کنه و این همه هزینه کنه هر کسی هم میگه رو من تاثیر نداره کاملا خودشو گول میزنه بر فرض مثال بر شما تاثیر نداشت ایا تاثیراتشو رو خونوادت میتونی با واقع بینی بسنجی همین و تمام متاسفانه برنامه های هم زیاد جالب نیستن بعضی ایام مانند رمضان و عید وقتی میتونن این سیل مخاطب رو جذب کنن چرا این کار همیشه انجام نمیگیره و از طرفی قهر صدا و سیما با موسیقیه یه خواننده میخونه انگار نه انگار که سازی هم هست در مقابل بچه ای با شبکه ماهواره ای اشناست به تار شیراز ما میگه این چه مدل گیتاریه و این دقیقا تقصیره صدا و سیماست که قسمتی از فرهنگ عظیم مارو پاک کرده
پس با وجود برنامه ها و اهداف آنچنانی شبکه های فارسی زبان ؛آموزش و پرورش را ضعیف و ضعیف تر کنید تا شاید آنها زودتر به اهدا فشان برسند
با سلام خدمت دوستان هر کس به طریقی دل ما می شکند بیگانه جدا دوست جدا می شکند بیگانه اگر می شکند حرفی نیست از دوست بپرسید که چرا می شکند دوستان خوب من اینکه دشمن کارشو درست انجام می ده شکی نیست و نباید از دشمن انتظاری غیر از این داشت ولی باید به مسئولان صدا و سیما انتقاد کنیم که چرا در مقابل این همه تهاجم کاری نمی کنند ؟ جواب جنگ نرم را نرم باید داد . به شبکه های خودمان نگاه کنیم . مثلا ساعت پخش فیلم های سینمایی شبکه های مختلف کشورمان در هرشب ساعت 11 به بعد می باشد . چرا؟؟؟؟؟ بنده خودم دوست دارم سر شب یک فیلم سینمایی ببینم ولی امکان نداره . تنوع برنامه های جذاب در تلویزیون نداریم ...... حالا چطور با این روش ها مخاطب داخلی را جذب کنیم نمی دانم .
کاملا با نقشه وارد شده اند که انحراف فرهنگی ولی خوب فساد داخلی و نا امنی خیلی مهم تر از تهاجم فرهنگی است که باید ریشه کن بشود وقتی این دو چیز از بین برود خود مردم با تهاجم فرهنگی مبارزه می کنند
وقتی فوتبال را سانسور می کنید که یک زن ممکن است سرش لخت باشد باید هم بروند سراغ ماهواره
خودمان از همه بهتریم با بیش از دو هزار سال قدمت فرهنگ و تمدن اصیل شهر نشینی
شما بگید بعد از گذشت 36 سال از انقلاب چندتا فیلم راجع به گذشته و تاریخ ایران ساخته شده که نمایشگر شکوه و عظمت ایران باشه؟؟؟؟؟؟ کشوری با این همه سابقه و قدمت آیا فقط باید توی همین 36 سال خلاصه بشه ؟؟یعنی مابقی کشک؟؟؟؟؟؟؟؟ کشورای دیگه داررن برا خودشون تاریخ درست می کنن ، میراث فرهنگی بقیه رو می دزدن که خودی بسازن یا مثل کره افسانه می سازن و اونو به ما مصادره میکنن، اونوقت تلویزیون ما چیکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی ما فرهنگ غنی و اصیلمونو به نمایش نذاریم اونا برامون فرهنگ میسازن ،تاریخ میسازن: فیلم 300
کاملا با دیدگاه جناب عالی موافقم
متعصفانه تا ان روزی کار شما به رونق بیفته صاحب اصلی ما امده انشااللا
سلام با تشکر از توضیحات خوب شما از شبکه های ماهواره تا زمانی ک تلویزیون خودمون مردم رو محروم کرده از شادی حتی تو ولادتهای امامانمون هم این اتفاق نمی افته جایگزین شبکه pmc میشه وقتی سریالهای تکراری با مزمون غم پخش میشه جایگزینش میشه فارسی1 یه سخن است ک میگه وقتی اغوش تو رو ب خودی می بندی اغوش بیگانه ب روی اون باز میشه ب نظر من اون مسئولینی ک این حرکتارو میبینن ولی شایسته فرهنگ اصیل ایرانی نمیکنن بزرگترین خائنین ب این فرهنگ هستن
دقت کردید از زمانی که پاشایی بنده خدا فوت کرده اهنگاشو میذارند تو تلویزیون و چهرشو نشون میدهند -به نظر شما چرا قبلا که در قید حیات بود پخش نمیشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی حرفه ولی یک جواب داره ما ایرانیها مرده پرستیم هنر هم الان همینه وقتی مرد میارمیش که دیگه خیلی دیره
ofخب مردم حق دارن با این همه محدودیت تو ایران کدام برنامه رو نگاه کنند تا سرگرم شوند. ما خیلی از اونا عقبیم به این خاطر
یعنی شما میگویید اگر تلویزیون برنامه هایش خیلی خوب نبود باید برویم سراغ ماهواره و بعد زنهای ما با حجاب بد به خیابان بیایند و نمایش بدهند . پس خدا کجاست دین کجاست غیرت و مردانگی کجاست . مردی که در کنار همسر بد حجابش راه میرود ایا غیرت دارد ؟ مگر فردای قیامت در مقابل خدا هم میتوانیم اینگونه بهانه جویی کنیم و بی غیرتی خودمان را به گردن این و ان بیندازیم . زهی خیال باطل که چگونه براحتی فریب هوسهایمان را میخوریم و همه چیزمان را به دو روز دنیا میفروشیم حتی غیرتمان
بااین وضعی که زنان دارن فک کنم اینطور باشه ولی مرد می خواد تا نزاره زنش این کارو بکنه
انچه تاکنون خوانده ام اکثرا نظرات خوب و بجایی بود ولی مهمترین مسئله اینه که ماهواره ساخته شده که انسانها د بی هویت و بی دین کنه و فقط کسانی به ونبال ان می روند که بی هویت و بی دین باشند . خاصیت ماهواره مثل خاصیت خوک است گوشت خوک خاصیت بی غیرتی و بی ناموسی است چرا در دین ما گوشت خوک نجس و حرام است ؟ به همین دلیل . خاصیت ماهواره هم همین است که مردان ما را بی ناموس و بی غیرت می سازد و زنان مارا بی حیا
سلام خاصیت ماهواره خاصیت خوک است ، بی ناموسی ، بی غیرتی و بی حیایی خوک نجس است و خوردن ان نیز حرام است به همبن دلیل
خاصیت ماهواره خاصیت گوشت خوک است
طرزصحيح استفاده از ماهواره مهمه اگه خودت شعورداشته باشي
نمیدانندباورمیکنند
قابل توجه مسئولین و دست اندر کاران که به جامعه خود بی تفاوت نباشند و قدرشان را بدانند و مراقبتهای لازم را انجام دهند
سال 94 شده برادرا،لطفا شعار سال و عوض کنید تو رو خدا
عزیزمن ملت با این همه فشار ها یک لحضه میخوان تلویزیونو باز کرده تا خودوشنو مشغول کنن به هرکدام شبکه که میزنی یا صحبت است یا بحثه یا برنامه ای که فشار را دوچندان میکند من چندین بار از زبان دوستان شنیدم که میگفت دیروز رفتم ماهواره خریدم که تا آنروز از مخالفان ماهواره بود بس بابا تو چرا هرکجا میزنم بحثه بحثه بحثه اینا برنامه متنوعی ندارن که آدم یک کمی به آن دلخوش بشه به خودتون بیائید سیاست برنامه صدا وسیما تا تغییر نکرده همان سیاست باشه گفته مطلب زیاد دور نیست
از ماست که بر ماست...
بپا لولو می خوردت احتیج به اونا نیست دزدیا این وریا بدتر از تهاجمه حالا شما از آگاهی مردم میترسید یا از ................
برادر من مشکل اینجاست که کسی با اخلاص و عاشقانه کار نمیکنه و همه چیز شده پول نمونش معلم های محترم و.....خلاصه کارها بی برکت شده
سلام اگه ما به اصالت اسلامی و ایرانی خود برگردیم ، شبکه های ماهواره ای که هیچ بزرگتر از اونها هم نمی تونند کاری کنند. علیرغم همه تبلیغاتی که هست، مردم ما هنوز آن غیرت و حیای خود را حفظ کرده اند. حتی همان افراد به ظاهر بدحجاب هم، رنگ و بوی مسلمانی را در رفتار خود دارند و همین امید اصلاح را در جامعه ما زنده نگه میداره.
بزرگترین دشمن این ملت بی کفایتی و بی لیاقتی حاکمان و ناکارامدی سیستم است
اگه اونایی که مدام پای ماهوارهاند کمی فکر کنند ازنگاه کردن به این برنامه های کثیف چی بدست اوردند که ازاین ببعد بدست بیارند و چه فضیلتهایی که داشتند از دست دادند و با کمال تاسف شرم وحیا وخدا را ازدست داده اند بکنار تازه از کارهای زشت خود دفاع وانرا توجیه می کنند وقتی این افراد بخودشان می ایند که تا خرخرشان در منجلاب فرو رفته اند .این قابل توجیه نیست که شبکه های ایران برنامه ندارد پس برم شبکه هایی را که از 24 ساعت هرزه گری شهواترانی نمایش میدهند نگاه کرد اونم همش کارهای حیوانی و عورت و....را نمایش دادن ایا وقتت حرام عمرت اینگونه حرام حیف نیست .کمی فکر کن ای جوان ستحشور ایرانی که این شبکه ها غیرت شرم و حیا می گیرن بجای ان چه پستی حقارت و زبونی فرو مایگی را از تو شیعه ی دلیر علی میگیرند قبل از انکه خانواده ات نابود شوند بدادشان برس واین لا نه ی شیطان ماهواره نابود کن چون مثل خوره ایمان انسانها مگیرد وانها را به اوج خفت و خاری می کشاند
بسمه تعالی امام خمینی ره فرمودند می شود موسیقی در صدا وسیما نباشد,شاید بعضی ها بگویند مگر می شود؟بنده با سند عرض می کنم که می شود مانند:شبکه رادیویی پرمخاطب رادیو معارف, که بدون موسیقی اداره می شود وخیلی هم شبکه خوب ومؤثری است,اگرکار برای خدا واصولی وکارشناسانه انجام شود دیگر مردم به سمت ماهواره ها سوق پیدا نمی کنند,به جای اینکه بیت المال درمسیرنادرست وفیلم ها وسریال های پوچ وبی معنا وعشق های ضرب دری خرج شود درمسیر درست خرج شود قطعا نتیجه خوبی می دهد,مانند:سریالهای یوسف پیامبر,مختارنامه,اصهاب کهف و... که تمام مردم ایران این سریالها راتماشا می کردند,ودر میان شبکه های تلوزیونی شبکه افق شبکه خوب وموفقی است,صحبت زیاد ومجال کم است,التماس دعا ازهمه مردم ایران رادارم,یاعلی. والعاقبه للمتقین
سلام ترا به خدا اینقدر دیگران را مقصر ندانیم هرچند دشمنان هم بیکار ننشستند ولی از خودمان بپرسیم تو این سی و پنج سال انقلاب چقدر برای فرهنک وآموزش وپرورش فرزندان این مملکت خرج کرده ایم چقدر توانستیم برنامه های متنوع وجذاب تلویزیونی بسازیم چقدر توانستیم اوقات فراغت مناس برای مردم ومخصو صا نوجوانان وجوانان محیا کنیم چرا در کنار ازدیاد شبکه های تلویزیونی ورسانه ای به کیفیت محصولات فرهنگی بیشتر نپرداختیم چرا به بزرگترین وزارتخانه فرهنگ ساز یعنی آموزش وپرورش اینقدر بی مهری نشان می دهیم که ........... وهزاران چرای دیگر؟؟؟؟؟؟؟
ما ایرانی ها بایدحواسمان به تهاجم فرهنگی دشمن باشه وگول نخوریم آن ها می خواهند ملت ما رانابود کنند ولی ما هوشیارانه تا آخر ایستاده یم

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>