پایگاه خبری عمارنامه، کانال اختصاصی خود را در تلگرام راه‌اندازی کرد. علاقه مندان می‌توانند در این کانال رسمی گلچینی از تازه‌ترین اخبار و بهترین تولیدات وبسایت ها و وبلاگ های فعال در فضای مجازی را دریافت نمایند.
ارسال زمانبندی شده: 
دوشنبه, 10 اسفند, 1394 - 19:10

به گزارش عمارنامه، کانال رسمی پایگاه خبری عمارنامه در تلگرام راه‌ اندازی شده و در دسترس علاقه مندان پیگیری اخبار روز قرار گرفته‌ است.

نرم افزار "تلگرام" در نسخه تازه خود، قابلیتی بسیار کلیدی برای رسانه‌ها ارائه کرده که از امکانات جدیدی بهره می‌برد. این قابلیت جدید «کانال»ها هستند. 

در کانال‌ها، محدودیتی برای تعداد اعضاء وجود ندارد؛ در واقع، کانال‌های تلگرامی، مثل گروه‌ها با محدودیت تعداد اعضا روبرو نیستند.
یکی دیگر از ویژگی‌های این کانال‌ها این است که تنها مدیر (ادمین) یا مدیران کانال می‌توانند مطالبی را در کانال به اشتراک بگذارند. شاید این ویژگی، حالتی یک‌طرفه ایجاد کند اما در عوض، بهترین راه برای جلوگیری از حملات متعدد ربات‌ها به گروه‌هاست. 
 
در کانال‌های تلگرامی این است که اعضا نمی‌توانند نام و پروفایل دیگر اعضا را ببینند و همچنین متوجه نمی‌شوند که چه کسی به کانال اضافه یا از آن خارج شده است. 
 

شما می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال "عمارنامه" شوید.

 

 

 
علاقه مندان می‌توانند با کلیلک بر روی تصویر بالا و یا با مراجعه به آدرس https://telegram.me/ammarname_ir در این کانال رسمی عضو شوند.
 
لازم به یادآوری است، از آنجا که این قابلیت در نسخه جدید تلگرام اضافه شده است لذا میبایست ابتدا نرم‌افزار تلگرام خود روی رایانه، تبلت و گوشی‌ را به‌روزرسانی نمایید.
 
 
 
کلید واژه ها: 

دیدگاه‌ها

باسلام ادرسی که برای پیوستن به تلگرام عمارنامه داده اید عمل نمیکند پیگیری فرمایید
سلام-مشکلی در آدرس وجود ندارد
ادرس مشکلی نداره.خسته نباشید.
با سلام و خدا قوت، لطفا شماره بنده رو تو کانال عمارنامه اضافه کنید من هرکاری کردم نشد . خیلی وقته دنبال این کانال هستم
لطفا ادم کنید خیلی بهش نیاز دارم

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>