جشن تولد لوکس سحر قریشی در برج میلاد
جشن تولد ٢٩ سالگی سحر قریشی شب گذشته با حضور برخی بازیگران و طرفداران این بازیگر محبوب در برج میلاد تهران برگزار شد .سحر قریشی عکس هایی از جشن تولدش را منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید. سحر قریشی (زاده 6 دی 1366 در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 12 دى, 1395 - 14:52

به گزارش عمارنامه، جشن تولد ٢٩ سالگی سحر قریشی شب گذشته با حضور برخی بازیگران و طرفداران این بازیگر محبوب در برج میلاد تهران برگزار شد .سحر قریشی عکس هایی از جشن تولدش را منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید. سحر قریشی(زاده 6 دی 1366 در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت  رسید.

 

دیدگاه‌ها

خداییش ارزششو داشت از این بی حجاب خبر بزاری تو سایت؟؟؟!!! بالا بردن آمار سایت به چه قیمتی؟!!! انقلابی ها اینگونه نیستند.
لطفاٌ نگوئید محبوب چون نظر یک نفر یا چند نفر نمی شود به کشوری تسری دادمحبوب که نیست هیچ از نظر ماها منفور هم هست چون خیلی بی فرهنگ وبی حجاب وخود فروخته است
خاک بر سرتون با این خبرتون.
انشاالله آخرین تولدش باشد و آب مرده شور خونه روی موهایش بریزند . طرفدارانش یک سری جوان هرزه اند که با عکساش .....می کنند.
اخه ادم اینقدر حال بهم زن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا با فرهنگ پول دارن؟
توکه "عمار" نامه ای اینجور وای به حال " معاویه " نامه ها
از نام عمار خجالیت بکشید نا سلامتی شما باید حق را از باطل برای دیگران جدا کنید! سایت شما مورد مراجعه انقلابیون و مستضعفینه و صدها سال دیگه طیف اینچنینی بازدید کننده سایت شما نیستند و این وهن شخصیت برای شما میاره شما باید از نخبه های دانشگاهی گزارش تهیه کنید مظلومین و در ته و قهر چاه ماندگان که امثال این بیهویت ها پاشونو گذاشتن رو شونشون خطای بزرگی بود
بی حجاب وپز دادن تبلیغ ندارد.
شما خودتون دامن میزنید به بی عفتی درجامعه این .... ندار چه ارزشی داره که اینقدر بهش بها میدیید اینا هرچی داشتن دادن رفته.
حالا واجب بود خبر از یک دختر تازه به دوران رسیده و لوس بی حجاب بذارین،،,
متاسفم که این بازیگر و‌امثالش باعث بروز بی فرهنگی و زشت نشون دادن تصویر زشت وزننده از هنرمندان کشورمون میشه...
خودفروخته؟؟؟؟؟؟؟؟زشته شما كه انقلابي هستي خوب صحبت كن تا ماهم ازشما ياد بگيريم

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>