نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
سخنگوی قوه قضاییه با به نقد کشیدن سوال یکی از رسانه‌ها گفت: شما حق ندارید هر سوالی را بپرسید و این سوالی نیز که پرسیدید شنیده‌ام که عنوان شده است هر کس از من بپرسد ۵۰ میلیون تومان دریافت می‌کند.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 3 بهمن, 1395 - 16:02

به گزارش عمارنامه، حجةالاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه یکصد و هفتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی براینکه عنوان شده 10 لباس شخصی در خیابان شریعتی وارد یک واحد آموزشی می‌شوند و مدیرعامل و مدرس آن را دستگیر و لباس برسر آنها می‌کنند و کلت برسرآنها گذاشته و آنها را مجبور می‌کنند که اعتراف کنند عنوان کرد: این سوال را یکی از افرادی که بعضی وقت‌ها در این نشست‌ها حضور پیدا می‌کند به من اطلاع داد که به او پیشنهاد شده است که اگر چنین سوالی را از اژه‌ای بپرسید 50 میلیون تومان دریافت می‌کند خدا کند که شما جزو آن افرادی نباشید که این 50 میلیون تومان را بگیرید.

وی گفت: اصلا مگر شما آنجا بودید و می‌دانید که چنین اتفاقی افتاده است. آیا مگر می‌دانید اصلا آنها حکم داشتند یا نداشتند آیا مگر می‌دانید که افراد تفهیم اتهام شدند یا نشدند؟ در حالی که شما یک چیزی را شنیدید و ندیدید و اصلاً درست نیست چنین سوالهایی مطرح شود.

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه به هر حال رسانه خود باید احترامی برای خود قائل شود و هر سوالی را نپرسد و مثل همان مثل گندم نخوردیم ولی دست مردم دیدیم است، گفت: این سوال شما کاملا کذب است.

محسنی اژه ای با خطاب قراردادن خبرنگار مربوطه پرسید این سوال را چه کسی به شما گفته است که از من بپرسید و وقتی خبرنگار عنوان کرد مدیرمسئول چنین دستوری داده است ادامه داد: جلسه بعد حتماً بگویید با شما مدیرمسئولتان هم بیاید کما اینکه به دادستان می‌گویم حتما این مسئله را دنبال کند. شاید آن مدیرمسئولتان پیشنهاد 50 میلیون تومانی دریافت کرده که چنین سوالی از من بپرسید.

*پلمب نشدن پلاسکو از وزارت کار سوال شود

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چرا وزارت کار در قبال پلمب و اقدامات قانونی که باید در زمینه ساختمان پلاسکو انجام می‌داد ولی نداده است، گفت: بروید خودتان از وزارت کار سوال کنید.

 

 

 

 

کلید واژه ها: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>