شرکت نستله بیشتر شرکت سهامی osem از بزرگترین شرکت های اسرائیلی است. همچنین نستله در سال های گذشته جایزه ای را با عنوان جوبیلی از دست بنیامین نتانیاهو دریافت کرد که بنابر مطالب مطرح شده این جایزه به بزرگ ترین ‌شرکت های تأمین کننده اقتصاد رژیم صهیونیستی اعطاء می شود.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 27 فروردين, 1396 - 18:00

به گزارش عمارنامه، شرکت نستله با همکاری‌ دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی رزومه‌نویسی در سالن همایش‌های الغدیر دانشکده نموده است. 

این کارگاه با استقبال‌ زیادی مواجه شد و شرکت در این کارگاه برای دانشجویان به صورت رایگان بوده است. ابتدا کارشناسان شرکت نستله به معرفی فعالیت های آن پرداختند و فرم‌هایی را نیز در اختیار دانشجویان قرار دادند تا به عنوان تمرین، رزومه کاری خود را با راهنمایی کارشناسان بنویسند. برای جذب بیشتر دانشجویان، کارشناس آموزش مصاحبه استخدامی شرکت عنوان کرده است: «اغلب در مصاحبه های استخدامی به پوشش متقاضی اهمیت داده می شود اما من به شخصه و به هیچ عنوان به پوشش متقاضی اهمیت نمی دهم.» 

در پایان نیز از دانشجویان خواسته شد در صورت تمایل فرم های رزومه خود را در اختیار کارشناسان شرکت قرار دهند تا شرکت جهت استخدام با آنها تماس بگیرد.

بتازگی تفاهم نامه ای میان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و شرکت نستله منعقد شده‌ که در آن شرکت متعهد شده همکاری هایی در زمینه آموزشی، پژوهشی، کارآموزی و انتقال تجربه و  ایده داشته باشد، شرکت نستله مدعی شده هدف از ایجاد پروژه جوانان، ایجاد موقعیت های آموزشی و اشتغال‌ برای جوانان‌ ایران بوده و این همکاری را آغاز اشتراک گذاری ایده های ناب دانسته است. 

هیئت 15نفره ای از اعضای هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران دی ماه سال جاری از کارخانه این شرکت در قزوین بازدید کرده اند.

شرکت نستله بیشتر شرکت سهامی osem از بزرگترین شرکت های اسرائیلی است. همچنین نستله در سال های گذشته جایزه ای را با عنوان جوبیلی از دست بنیامین نتانیاهو دریافت کرد که بنابر مطالب مطرح شده این جایزه به بزرگ ترین ‌شرکت های تأمین کننده اقتصاد رژیم صهیونیستی اعطاء می شود. 

شرکت خارجی یونیلور نیز از جمله شرکت هایی است که با همکاری مسئولین دانشکده توانست برنامه ای را جهت معرفی خود برای شروع همکاری با دانشجویان برگزار نماید و تلاش های بسیاری را جهت‌ جذب دانشجویان به کار گیرد به طوری که در آذر ماه‌سال جاری نیز مسابقه ای با عنوان ایده ها برای دانشجویان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از طرف یونیلور برگزار شد. 

جایزه نفر اول سفر به لندن برای بازدید از شرکت و استخدام بوده است. در حال حاضر اطلاعیه جذب دانشجویان در حوزه های مختلف اقتصادی، مدیریتی، بازرگانی و فروش در شرکت یونیلور، روی بردهای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران وجود دارد که یونیلور را یکی از بهترین شرکت های جهانی معرفی کرده و از دانشجویان درخواست شده رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایند.

باتوجه به اینکه در انتهای مراسم به عنوان هدیه به شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی از طرف کارشناسان شرکت نستله فلش مموری هدیه داده شده و دانشجویان حاضر در این کارگاه رزومه کاری، مهارتها و مشخصات کامل خود را در برگه فرمهای داده شده به دانشجویان نوشته اند و به کارشناسان تحویل داده اند احتمال سوء استفاده از مشخصات داده شده و ارسال این فرمها جهت بهره برداری خاص متصور می باشد.

 منبع: پارس

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>