مبارزه با تروریسم
چندین گروه تروریستی با رصد دقیق، تروریست ها در مکان از پیش تعیین شده با آتش سنگین یگان موشکی و توپخانه هدف قرار گرفته شدند.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 27 فروردين, 1396 - 12:25

به گزارش عمارنامه، نیروهای اطلاعات ارتش سوریه و جبهه مقاومت در یک عملیات دقیق توانستند در محور جنوبی شهرک تلبسیه چندین گروه تروریستی را شناسایی کنند.

یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: این گروه های تروریستی درصدد بودند چند عملیات جداگانه را در استان حمص انجام دهند. وی با بیان این که عملیات های تروریست ها با اشراف نیروهای ارتش سوریه و جبهه مقاومت خنثی شد، گفت: در این عملیات چند گروه از تروریست های جبهه النصره و داعش به دنبال برهم زدن امنیت در استان حمص بودند.

این منبع میدانی افزود: با رصد دقیق، تروریست ها در مکان از پیش تعیین شده با آتش سنگین یگان موشکی و توپخانه هدف قرار گرفته شدند.

وی به تلفات جانی تروریست ها در این عملیات هم اشاره کرد و گفت: ۳۸ تن از عناصر تروریستی جبهه النصره در جریان این کمین کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند.

این منبع میدانی به آمار کشته شدگان تروریست های داعش هم اشاره کرد و گفت: ۴۷ تن از عناصر تروریستی داعش در این عملیات کشته و ۶۵ نیز زخمی شدند.

به گزارش مشرق، نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه، تروریست های جبهه النصره و داعش را  در مناطق جنوبی ارتفاع الابتر، العامریه، ارتفاع ابو السناسل، ام الریش، السلطانیه، سلام غربی و السعن الاسود در کمین گرفتار کردند و آنان را هدف قرار دادند.

 

منبع: مشرق

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>