فتنه 88 که با حماسه 9دی به پایان رسید را شهید حمید دیالمه 2 روز قبل از شهادت این‌چنین معرفی می‌کند.
ارسال زمانبندی شده: 
سه شنبه, 29 فروردين, 1396 - 09:00

به گزارش عمارنامه، انقلاب اسلامی ایران طی سال‌های گذشته دشمنان زیادی را به خود دیده است. دشمنی‌هایی که گاه عوامل خارجی به صورت مستقیم در آن دست داشتند و یا سعی داشته‌اند با فریب شخصیت‌های داخلی و حمایت مالی و رسانه‌ای ستون‌های همیشه استوار انقلاب را بلرزانند که با هدایت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب و همچنین هوشیاری و ولایتمداری مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره پشتشان خاک‌آلود شده است.

 
در میان دشمنی‌های بی‌حد و اندازه غرب و آمریکا با آرمان‌های انقلاب و در راس آن فتنه 88 نامی نزدیک‌تر است. فتنه‌ای که در آن رهنمود‌های مقام معظم رهبری و حضور انقلابی و حماسی مردم ایران اسلامی در 9 دی 1388 مشت محکمی بر دهان آمریکا و سران داخلی آن زده شد.
 
در همین راستا شهید حمید دیالمه 2 روز مانده به شهادتش وقتی در مجلس شورای اسلامی برای مخالفت با نشستن میرحسین موسوی در سمت وزارت امور خارجه پشت تریبون رفت و از انحرافات عقیدتی سیاسی وی و همسرش پرده برداشت.
 
سخنان شهید دیالمه در فتنه 88 در بین کاربران فضای مجازی به صورت گسترده‌ای دست‌به‌دست شد و حال با نزدیک شدن به زمان انتخابات کاربران برای شناخت بهتر گزینه‌ اصلح، روش حمید دیالمه را که از روی سلسله مواضع افراد در‌باره آنان قضاوت می‌کرد را در پیش گرفته‌اند.
 
در ویدئوی زیر سخنان این شهید بزرگوار در صحن علنی مجلس در سال 1360 را مشاهده می‌کنید.

 

 منبع: yjc.ir

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

اگر این شهید عالی مقام زنده بودند شاید امروز همین سایت شما آنرا جزو فتنه گران مینامید .برداشت ومصادره ی بمطلوب از آرمانهای شهدا ممنوع.
اگر شما این شهید بصیر و گرانقدر را می شناختید هم به ایشان و هم به این سایت بخاطر برداشت و استفاده بجای مطلب،مرحبا و احسنت میفرستادید و دائره فکرتان را وسعت میدادید.
کدام فتنه این چماقی برای سرکوب و حکومت کردن یک دیکتاتوری است اگر به خدا اعتقاد داری این حرف را نمی زنی چوب خدا صدا ندارد برای خوش خدمتی حرف نزن

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>