نماینده اصلاح طلب
محمود صادقی ادعا کرد که با تسنیم مصاحبه‌ای نداشته است؛ تسنیم صوت مصاحبه این نماینده اصلاح‌طلب را با خبرنگار خود منتشر کرد.
ارسال زمانبندی شده: 
چهارشنبه, 30 فروردين, 1396 - 12:24

به گزارش عمارنامه، روز گذشته محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی گفت‌وگویی با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، قطعی بودن انصراف جهانگیری به نفع حسن روحانی را تکذیب نکرده و این مهم را منوط به اقتضای شرایط و صحنه انتخابات دانسته، اما وی در اقدامی غیرحرفه‌ای اصل مصاحبه با خبرنگار تسنیم را تکذیب کرده و مدعی شده که وی حاضر به پاسخگویی به سؤالات خبرنگار تسنیم که به گفته وی، جهت‌دار و شیطنت آمیز بوده، نشده است.

تسنیم در زیر برای تنویر افکار عمومی فایل صوتی مصاحبه صادقی با خبرنگار تسنیم را منتشر کرد:

فایل صوتی:

 

 

 

 

توضیح خبرنگار تسنیم: فایل صوتی نشانگر مصاحبه و گفت‌وگوی وی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم است و  طبیعی است که گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی در راهروهای مجلس تحت هیچ شرایطی معنایی جز مصاحبه‌ رسانه‌ای ندارد و انکار این مهم توسط نماینده مجلس شورای اسلامی تامل‌برانگیز است.

در چند روز گذشته برخی از اصلاح‌طلبان در مصاحبه‌ با رسانه‌های مختلف، احتمال کناره‌گیری روحانی به نفع جهانگیری در شرایط خاص را رد نکرده و بعد از آن به گفته خودشان تحت فشارهای مسالمت‌آمیز قرار گرفته‌اند و این قابل انکار نیست و در این میان، بار کردن خطا به دوش رسانه‌‌ای که جز انعکاس دقیق مطالب آنان اقدامی نکرده، شایسته‌ نیست.

اگر آقایان می‌دانند که بعد از حمایت از آقای جهانگیری و طرح کناره‌گیری آقای روحانی تحت "فشارهای مسالمت‌آمیز" قرار خواهند گرفت، بهتر آن است که محافظه‌کاری در پیش گرفته و از گفت‌و‌گو با رسانه‌ها اجتناب کنند، نه اینکه بعد از مصاحبه، برخورد را به سمت خبرنگاران و رسانه‌ها هدایت کنند.

 منبع: تسنیم

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>