سه شنبه 4 ارديبهشت 1397 - 10:41
وزیر بهداشت دولت نهم:
وزیر بهداشت دولت نهم با اشاره به اینکه روند کنونی اداره کشور نگران کننده است، گفت: دولت به جای پاسخ‌گویی به عملکردش فرافکنی می‌کند.
ارسال زمانبندی شده: 
پنجشنبه, 28 ارديبهشت, 1396 - 08:52

به گزارش عمارنامه، کامران باقری لنکرانی عصر امروز در جمع باشکوه هواداران حجت الاسلام رئیسی با اشاره به اینکه دولتی می‌خواهیم که با پاکدستی، درستی و تاکید بر حقوق مردم به پیش‌رود گفت: کشور به دولتی نیاز دارد که رئیس جمهور آن برای برادر خود حق ویژه قائل نشود، مدیران برای خود حقوق نجومی ننویسند و وزیرانش طرح‌های بدون امکانات و تجهیزات از جمله بیمارستان را افتتاح نکنند.

باقری لنکرانی اضافه کرد: به دولتی نیاز داریم که مدیران بانک‌ها از یک قوم و خویش خاص نباشند و وزیرانش همراه با وزارت تجارت نکند که در این برهه خاص و حساسی که قرار داریم  باید مراقب بوده تا دچار اشتباه نشویم.

وی بر کم هزینه بودن، چالاکی و پاکدستی دولت نظام جمهوری اسلامی تأکید کرد و گفت: روند کنونی اجرایی کشور صحیح نیست چرا که بودجه عمومی که تا سال 92، 944 هزار میلیارد تومان بود در دولت تدبیر و امید به سه برابر یعنی 300 هزار میلیارد تومان رسیده است که کشور در این دولت گران‌تر و با هزینه بیشتری اداره شده است.

باقری لنکرانی به هزینه طرح تحول سلامت اشاره کرد و با بیان اینکه هزینه این طرح در ابتدا 16 هزار میلیارد تومان بوده افزود: این هزینه به 58 میلیارد تومان رسید اما شاهد 10 هزار میلیارد تومان‌ بدهی بیمارستان‌ها است.

وی روند کنونی اداره کشور را نگران کننده دانست و افزود: مدیران دولت یازدهم  به جای پاسخ‌گویی اقدام به فرافکنی می‌کنند و به حاشیه‌ها می‌پردازند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به عزم جدی  دولت کار و کرامت در زمینه مبارزه با فساد گفت: دولت کار و کرامت در زمینه فساد با احدی شوخی ندارد و با همه مفسدان برخورد خواهد کرد و برخلاف این دولت از امکانات دولتی برای مدیران و خانواده‌های آنها استفاده نمی‌شود و رانت خواری نخواهد شد.

باقری لنکرانی با بیان اینکه می‌شود کشور را با پاک دستی آباد کرد خاطرنشان کرد: به دلیل کارهای غلط دولت منابع کشور نابود شده و با وجود همه این مشکلات منافع مردم در دولت یازدهم جای ندارد.

وی خواستار حضور مردم در پای صندوق‌های رأی شد و افزود: مردم ایران روز جمعه با خروش خود در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند و همه وظیفه داریم در این انتخابات با نگاه باز و هوشیار شرکت کنیم .

وزیر بهداشت دولت نهم با اشاره به استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ انتخاباتی در این استان و چند استان دیگر کشور که  پرونده قضایی آن تشکیل شده افزود: دولت یازدهم در انتخابات پیش‌رو نمره قبولی نگرفت و از بیت المال سو استفاده کرد و‌ به حاشیه‌ها پرداخت شده است.

باقری لنکرانی دولت یازدهم را دولت وزیران خسته و سالمند دانست و گفت:دولت خسته یازدهم باید تحمل شکست در انتخابات پیش رو را به خوبی داشته باشد همچون سال 92 که ما شکست خوردیم و ظرفیت تحمل شکست را داشتیم.

وی ادامه داد: دولت یازدهم سالمندترین دولت بعد از انقلاب بوده و امکان تکرار آن وجود ندارد.دولت کار و کرامت برای همه کرامت قائل است و حتی برای مخالفان خود تحقیر را نمی‌پسندد.

وی با انتقاد از توهین به شهدای مدافع حرم در ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری افزود: دولت کار و کرامت تحقیر و توهینی که به شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس شده را جبران خواهد کرد، دولت کار و کرامت حجت‌الاسلام رئیسی همچنین توهین به ایثارگران و نادیده‌گرفتن حقوق آنها را جبران می‌کند و به مسئله اشتغال و معیشت مردم توجه دارد.

 وزیر بهداشت دولت نهم در پایان خاطرنشان کرد: دولت کار و کرامت دولت کاسبکاران و دولتی که وزیرانش  در کنار وزارت تجارت می‌کنند نخواهد بود.

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>