مبارزه با تروریسم
در درگیری شب گذشته، حدود ۴۳ تروریست کشته و زخمی شدند و تعدادی خودروی نظامی نیز منهدم شد.
ارسال زمانبندی شده: 
پنجشنبه, 28 ارديبهشت, 1396 - 11:42

به گزارش عمارنامه، آخرین تحولات میدانی از استان دیرالزور حاکیست، گروه تروریستی داعش از عصر روز گذشته حملات بسیار شدیدی را با هدف اشغال پایگاه نظامی «التامین» و منطقه «المکبات» در غرب و جنوب غرب فرودگاه شهر دیر الزور آغاز کردند.

عناصر تروریستی در ابتدا با حملات خمپاره ای، مواضع نیروهای سوری را هدف قرار دادند و در ادامه موفق به پیشروی محدود در بخش غربی پایگاه شدند.

برای مشاهده با کیفیت بالا بر روی تصویر کلیک کنید

در مقابل نیروهای گارد ریاست جمهوری سوری مستقر در فرودگاه با چند ضد حمله موفق شدند خودروهای انتحاری را منهدم و پیشروی تروریست ها را متوقف کنند.

نیروهای سوری در ادامه عملیات را برای باز پس گیری مناطق اشغال شده در پایگاه آغاز کردند و پس از درگیری های سنگین توانستند تروریست ها را به سمت گورستان شهر  فراری دهند.

در درگیری شب گذشته، حدود ۴۳ تروریست کشته و زخمی شدند و تعدادی خودروی نظامی نیز منهدم شد.

برای مشاهده با کیفیت بالا بر روی تصویر کلیک کنید

به گزارش مشرق، گروه تروریستی داعش اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی با حملات گسترده از ۵ محور موفق شدند با اشغال مناطق مهم و راهبردی در اطراف شهر دیرالزور راه ارتباطی این شهر را با فرودگاه به طور کامل قطع کنند.

در حال حاضر، بخش وسیعی از گورستان، نیروگاه برق، مناطق «الجریة و سریة جنید، نیروگاه پولمان، مکابس، ارتفاع و رشته کوه های الثرده تحت اشغال داعش است.

 منبع: مشرق

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>