یاسر جبرائیلی تشریح کرد؛
حکم آتش به اختیار را کسانی از حضرت آقا گرفته‌اند که برای پیگیری مطالبات و منویات ایشان، نسبت به دستگاه مرکزی دانش و صلاحیت بیشتری دارند.
ارسال زمانبندی شده: 
جمعه, 19 خرداد, 1396 - 19:33

به گزارش عمارنامه، یاسر جبرائیلی از کارشناسان سیاسی در کانال تلگرامی اش نوشت: یکی از دوستان بزرگوارم که در دوران دانشجویی مسئولیتی در یکی از تشکل‌های دانشجویی داشت و اکنون چهره شناخته‌شده‌ای است، می‌گفت: "دوران اصلاحات در حلقه‌های فکری دانشجویی با مسائلی مواجه می‌شدیم که به نظر بدیهی می‌آمدند که فی‌المثل فلان اقدام باید انجام گیرد و بهمان عمل نباید... اما در کمال تعجب می‌دیدیم که از هیچ اقدام ایجابی یا سلبی در مسئله به آن روشنی خبری نیست! نهایتا با خود می‌گفتیم حتما آن بالاها درباره این امور فکر و اقدام شده و ما بی‌خبریم... بعدها متوجه شدیم که خیر! آن بالا هیچ خبری نبوده است!"

جریان ضدانقلاب در حال ارائه یک تصویر آنارشیک از فرمان آتش به اختیار رهبر انقلاب به تشکل های دانشجویی است. گویی قرار است هر کسی هر کاری در هر جایی به ذهنش می‌رسد انجام دهد!
اما واقعیت به هیچ وجه این نیست. رهبر انقلاب از یک سو می‌بینند که در آن بالاها خبری نیست و دستگاه مرکزی اختلال دارد و نمی‌تواند مدیریت کند، و از سوی دیگر در کلام و سخن نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در دیدار ۱۷ خرداد شاهد پختگی و غنایی تحسین‌برانگیز هستند. به این افسران جنگ نرم است که ایشان فرمان آتش به اختیار داده‌اند.
حکم آتش به اختیار را کسانی از حضرت آقا گرفته‌اند که برای پیگیری مطالبات و منویات ایشان، نسبت به دستگاه مرکزی دانش و صلاحیت بیشتری دارند.
افسران جوان امام، حکم آتش به اختیار گرفتند تا وقتی در هیئات اندیشه‌ورزشان مسئله‌ای برایشان بیّن شد، با خود نگویند حتما درباره این بدیهیات در آن بالا فکر می‌شود! بدانند که آن بالا اختلال دارد و خود باید اقدام کنند.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

فرمایشات حضرت اقا همیشه برای دشمنان ما ناخوشایند بوده فلذا هر زمان که از این سخنان احساس خطر میکنند بلافاصله عکس العمل نشان می دهند از چهار سال پیش ماشاهد شیطنتهایی در تفسیر اظهارات اقا نه فقط از ضد انقلاب بلکه از بسیاری از افراد معلوم الحال در داخل نظام بوده وهستیم و احتمالا از این به بعد هم خواهیم بود اگر مسئولین دولت اصلاحات به جای پرداختن به بعضی مسائل سطحی وحاشیه ای بزای حل مشکلات عدیده کشور همت گمارند انوقت شاید دیگر نیازی به اقدامات تشکلهای دانشجویی برای حل مشکلات نباشد حقیقتا اگر دولتمردان اصلاحات متوجه مسائل اصلی کشور بودند انوقت دیگر برای پخش ویا عدم پخش یک ربنا اینطور پای یک وزارتخانه را وسط نمی کشیدند با وجود این همه مشکلات در کشور اینها عزای عدم پخش یک ربنا را گرفتندکاش به جای توجه به این موارد به حفظ امنیت در داخل ومرزهای این کشور توجه میکردند.

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>