واکنش‌های دیدنی مردم
گروهی با راه انداختن یک دوربین مخفی با موضوع اعزام به سوریه واکنش‌های دیدنی از مردم کشور عزیزمان را به این موضوع ضبط کرده اند.
ارسال زمانبندی شده: 
پنجشنبه, 22 تير, 1396 - 18:00

به گزارش عمارنامه، گروهی یک دوربین مخفی با عنوان اعزام به سوریه تدارک دیدند و با به چالش کشیدن چند هموطن عزیز با نصب یک بنر روی خودرو اعلام کردند که شما را برای اعزام به سوریه ثبت نام خواهیم کرد.

امتحانی که ایرانی ها در آن برنده شدند

هر ایرانی با تماشای این فیلم هرچند که فقط یک دوربین مخفی است، احساس غرور می کند از داشتن چنین هموطنان جان بر کفی که وقتی نام امنیت ایران و مسلمانان و دفاع از حرم در میان باشد، حتی از جان خود می گذرند و با اشتیاق برای ثبت نام پا پیش می گذارند تا برای جنگ با تروریستها اعزام شوند.

 

در قسمتی از این ویدئو حتی یک خانم میانسال را می بینیم که با غیرت تمام، تقاضای ثبت نام برای اعزام به سوریه را دارد و زمانی که با مخالفت عوامل رو به رو می شود با آنها به بحث و جدل می پردازد تا از هدف خود باز نماند.

یکی دیگر از داوطلبان با وجود دختر 11 ساله ای که دارد، می گوید که امنیت کشور از هر چیز برایم مهم تر است و اصرار به ثبت نام دارد.

تامین امنیت کشور سن و سال نمی شناسد، همانطور که در فیلم خواهید دید از پیرمرد 60 ساله تا نوجوان 15 ساله همه برای گام نهادن در این مسیر داوطلب هستند، خلاصه که لحظه به لحظه این فیلم غرور است و افتخار، از تماشای آن لذت ببرید.

 

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>