روابط عمومی بانک مرکزی
برنامه‌های انتقادی صداوسیما مثل پایش و ثریا لحن انتقادی خود را ازدست‌داده‌اند. علت این سکوت صداوسیما و تبدیل‌شدن به تریبون دولت را کریمی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی تشریح می‌کند.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 25 تير, 1396 - 15:01

به گزارش عمارنامه، این روزها شبکه بانکی حال و هوای خوبی ندارد، بانک مرکزی باسیاست‌های نادرست خود باعث سردرگمی تعداد زیادی از سپرده‌گذاران شده است و صداوسیما به‌عنوان رسانه ملی که باید مشکلات مردم را منعکس کند دراین‌بین سکوت کرده و فقط در پاره‌ای موارد آن‌هم در گفتگوهایی که سؤالات آن از پیش تعیین‌شده شرکت می‌کنند.

برنامه‌های انتقادی صداوسیما مثل پایش و ثریا لحن انتقادی خود را ازدست‌داده‌اند. علت این سکوت صداوسیما و تبدیل‌شدن به تریبون دولت را کریمی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی تشریح می‌کند. وی در جمع مدیران عامل بانک‌ها از استراتژی بانک مرکزی برای فشار به صداوسیما می‌گوید و عنوان می‌کند باید از ظرفیت بانک‌ها استفاده شود تا صداوسیما انتقاد نکند.

کریمی از دعوای خود با عوامل برنامه پایش به خاطر انتقاد از بانک مرکزی می‌گوید و در آن جلسه می‌گوید: من شروع کردم سروصدا کردن که اینا از اسرائیل نیومدن اینا از بانک مرکزی اومدن آقای سیاح. شما یازده نفر عوامل برنامه و مجریتون حقوقتون رو از ما وام گرفتن و بهتون حقوق دادن این ماه. من هشت سال معاون آقای تقدس نژاد بودم معاون اداری مالی. زیر و بم صدا و سیما رو میدونم چه خبره. یه بنگاه اقتصادی ورشکسته که ما داریم بهش کمک میکنیم.

سالی ۴۰۰-۵۰۰ میلیارد تومن داریم کمک میکنیم دوستان صدا و سیما اونجا هستند. ولی متاسفانه اونور نمیتونیم خروجی بگیریم. این ضعفه منه و بانک مرکزی و همه نظام بانکی ماست که نمیتونه اون طرف عایدی بگیره. حالا یکم فعال کردیم رییس کانون بانکهای خصوصیمون رو فرستادیم مذاکره کنه. رییس بانک های دولتی رو فرستادیم مذاکره کنه که میخوام دوستان در جریان باشند که صرف اینکه بریم تبلیغات کنیم و باهم نباشیم ضربه می‌خوریم.

 منبع: مشرق

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>