خوشبختانه برای مراسم تحلیف از احمدی نژاد دعوتی به عمل نیامده است ولی واقعا علت دعوت او را در مراسم تنفیذ متوجه نمی شوم و متعجب شدم.
ارسال زمانبندی شده: 
شنبه, 14 مرداد, 1396 - 11:19

به گزارش عمارنامه،  عبدالرضا هاشم زایی نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس گفت: روز پنج شنبه در مراسم تنفیذ حسن روحانی برای دریافت حکم ریاست جمهور از مقام معظم رهبری در کمال تعجب محمود احمدی نژاد که به دلیل زندانی شدن حمید بقایی نظام را به ظالم بودن محکوم کرد و در روز رای گیری به خود که از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده بود، رای داد در این مراسم حضور داشت. در کنار این مسئله نه تنها هیچ تصویری و یادی از محمد خاتمی، رئیس دولت اصلاحات که مشخصا از حسن روحانی اعلام حمایت به عمل آورده بود و بسیاری از آرا او در صندوق به دلیل اعتماد رای دهندگان به خاتمی بود دیده نشد، بلکه هیچ نامی هم از آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی حسن روحانی برده نشد.


وی در ادامه گفت: به نظر می رسد که دست اندرکاران برای افکار عمومی ارزش قائل نیستند، زیرا در غیر این  صورت احمدی نژاد نباید به این مراسم دعوت می شد. خوشبختانه برای مراسم تحلیف از احمدی نژاد دعوتی به عمل نیامده است ولی واقعا علت دعوت او را در مراسم تنفیذ متوجه نمی شوم و متعجب شدم.

منبع: رویداد 24

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

احمدی نژاد یک نیروی ارزشی هست هنوز . شما اورابا خاتمی فتنه گر مقایسه نکن داداش. احمدی نژاد را اگرمی خواهی بشناسی ببین رادیوهای بیگانه ودشمنان نظام چگونه از او خشمگین هستند واین دلیل خوبی اوست. وخاتمی را ببین که رادیوهای بیگانه ازش حمایت می کنن. اصلاح طلبان هنوزهم از احمدی نژاد عقده ها دارند.
عبدالرضا هاشم زایی به جای این مزخرفات ،به وظایف ذاتی خودت بپرداز. ودست ازفتنه بردار

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>