جمعه 24 آذر 1396 - 02:05
سلطانی‌فردرحاشیه جلسه هیات دولت:
وزیر ورزش گفت: انتظار ما این است تا ورزشکاران ما که الگوی نسل جوان هستند در تعاملات خود اصول و مبانی سیاست خارجی کشور، آرمان‌های نظام و امام را حل و منویات مقام معظم رهبری را رعایت کنند.
ارسال زمانبندی شده: 
چهارشنبه, 18 مرداد, 1396 - 14:19

به گزارش عمارنامه، مسعود سلطانی‌فرد وزیر وزرش و جوانان پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در باره مهم‌ترین برنامه خود در دولت دوازدهم گفت: حل مشکلات جوانان در ورزش، ایجاد همگرایی بین دستگاه‌های مختلف برای حل مشکلات اشتغال، تحصیل و مشکلات فرهنگی در اولویت برنامه‌ها در دولت آینده خواهد بود.

وی تصریح کرد: در دولت آینده گسترش ورزش بانوان، ورزش همگانی و قهرمانی، ورزش معلولان و اجرایی شدن کامل پروژه‌های نیمه‌تمام عملی خواهد شد هر چند بخش‌های قابل توجهی از این برنامه‌ها در طول این 8 ماه اجرایی شده است.

وی گفت: مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته برای جوانان در طول دولت یازدهم در سال 95، افزایش سقف وام از ازدواج بوده است.

سلطانی‌فر درباره برنامه‌هایش در فدراسیون‌ها گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما رسیدگی به امور جاری فدراسیون‌ها، حفظ استقلال فدراسیون‌ها ضمن قانون‌مندتر کردن آنها و ان‌شاءالله بتوانیم در اعزام‌ها و سفرها کارهای بیشتری بکنیم.

وی درباره حضور دو فوتبالیست در بازی برابر تیم رژیم صهیونیستی گفت: هم وزارت ورزش و بنده و هم فدراسیون این اقدام را محکوم کردیم و انتظار ما این است تا ورزشکاران ما که الگوی نسل جوان هستند در تعاملات خود اصول و مبانی سیاست خارجی کشور، آرمان‌های نظام و امام را حل و منویات مقام معظم رهبری را رعایت کنند.

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>