وزیر ارتباطات گفت: رئیس جمهور گفتند در لیست‌هایی که برای کابینه به من دادند همه بالای پنجاه سال داشتند و فقط یک نفر 35 سال سن داشت.
ارسال زمانبندی شده: 
چهارشنبه, 18 مرداد, 1396 - 16:16

به گزارش عمارنامه، محمود واعظی در نشست خبری با خبرنگاران درباره وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات گفت: با آقای رئیس‌جمهور که صحبت می‌کردم ابراز خوشحالی کردند که در لیست‌هایی که به من دادید یا دیگران دادند حتی یک اسم مانند آقای جهرمی با 35 سال سن نبوده و همه حتی بالای پنجاه سال داشتند. 

وی گفت: سیاست‌های وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم همان سیاست های گذشته است و حتی بهتر خواهد شد، زیرا آقای جهرمی جوان است و نسبت به من شاید نوآوری و جسارت بیشتری داشته باشد. 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: آقای جهرمی حمایت من را در هر کجا که هستم خواهد داشت و در رابطه با رئیس‌جمهور و دولت کمکی نیاز داشته باشند حمایت خواهم کرد.

واعظی با بیان اینکه شاکله وزارت حفظ می شود، گفت: معاونین وزارتخانه و رؤسای شرکت‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه نیز اکثراً اگر خودشان تمایل داشته باشند می‌مانند و با آقای جهرمی کار می‌کنند. 

واعظی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا حکم خودش به عنوان مسئول دفتر رئیس‌جمهور قطعی شده یا خیر گفت:‌ شایعه و گمانه‌زنی‌ زیاد است. 

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>