رئیس‌جمهور آمریکا در اوج تنش‌ها بین این کشور و کره‌شمالی، در اظهاراتی از دستور خود برای نوسازی زرادخانه اتمی و «قوی‌تر شدن» این کشور سخن گفت.
ارسال زمانبندی شده: 
چهارشنبه, 18 مرداد, 1396 - 17:01

به گزارش عمارنامه، در اوج تنش‌ها بین آمریکا و کره شمالی، دونالد ترامپ با افتخار از دستور خودش برای نوسازی زرادخانه اتمی امریکا سخن گفته است.

تنش‌ها بین کره شمالی و آمریکا با اظهارات اخیر دونالد ترامپ درباره اینکه این کشور در صورت ادامه تهدیدات پیونگ یانگ پاسخی از روی «آتش و خشم» به کره شمالی خواهد داد، تشدید شده است.

این اظهارنظر با واکنش تند کره شمالی مواجه شده و این کشور اعلام کرده که در حال بررسی هدف قرار دادن جزیره گوآم آمریکا است. 

حالا در تازه ترین اظهارنظرها، رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتر شخصی خودش بدون اشاره مستقیم به کره شمالی اینطور نوشته است: «اولین دستور من در مقام ریاست جمهوری، بازسازی و نوسازی زرادخانه اتمی‌مان بود. اکنون این(زرادخانه) قویتر از هر زمان دیگری است».

ترامپ افزود: «امیدوارم که ما هرگز مجبور به استفاده از این قدرت(قدرت اتمی) نباشیم اما این را بدانید که هیچ زمانی نخواهد بود که ما قویترین کشور جهان نباشیم(همیشه آمریکا قویترین کشور جهان خواهد بود)».

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>