در نمازجمعه امروز تهران بیانیه ای در محکومیت اقدام اخیر دوفوتبالیست ایرانی در بازی با یک تیم اسرائیلی بین نماز گزاران منتشر گردید که بازتاب ویژه ای در رسانه های ضد انقلاب داشته است.
ارسال زمانبندی شده: 
جمعه, 20 مرداد, 1396 - 16:02

به گزارش عمارنامه، در نمازجمعه امروز تهران بیانیه ای در محکومیت اقدام اخیر دوفوتبالیست ایرانی در بازی با یک تیم اسرائیلی بین نماز گزاران منتشر گردید که بازتاب ویژه ای در رسانه های ضد انقلاب داشته است.
متن این بیانیه بدین شرح است؛


بسم الله الرحمن الرحیم

 #تو _ایرانی _نیستی!

سال­هاست که ورزشکاران این مرز و بوم در رقابت­های ورزشی از رویارویی با نمایندگان رژیم جعلی صهیونیستی پرهیز می­کنند، اما چندی پیش دو فوتبالیست همین مملکت در قالب یک تیم اروپایی در برابر تیمی از رژیم غاصب صهیونیستی، این حرمت را شکسته و موجبات شادی دشمنان بشریت را فراهم آوردند و از آن بدتر حمایت برخی از اهالی فوتبال و رسانه­های به ظاهر صلح­طلب و در واقع حامی­ تروریست، از این عمل غیرانسانی است. این­ اخبار تأسف­بار سبب می­شود که انسان­های حقیقت­طلب از خود بپرسند مگر عاملان و حامیان این عمل خفت­بار نمی­دانند که:

امیرالمؤمنین به ما آموخت که دشمن ظالم و یاور مظلوم باشیم و آیا امروز ظالم­تر از اسرائیلی­ها و مظلوم­تر از فلسطینیان کسی هست؟ و مگر کلام سرور زنان عالم حضرت زهرا (سلام­الله علیها) را نشنیده­ای که فرمودند «اول همسایه، بعد خانه»، حالا باز هم می­توانی بگویی وقتی خودمان هزاران گرفتاری داریم، چرا باید به فکر فلسطینیان باشیم؟

هنوز سخن حضرت روح­الله را از یاد نبردیم که می­فرمود: «اگر اسرائیل انگشتش را به بحر محیط بزند، نجس می­شود» ... «من غیر از خونی که دارم، چیزی ندارم که در راه آزادی قدس بدهم.» و امام موسی صدر چه معنادار ما را نهیب می­زند که «دشمن حسین و دشمن خدا اسرائیل است» ... «اگر اسرائیل با شیطان درگیر شود، در کنار شیطان خواهیم ایستاد [نه شیطان بزرگ].»

و هم او در خطاب به وجدان­های خفته می­گفت: «ما باید مسئله فلسطین را بدون شرمساری و یا ترس بر عهده گیریم و در این راه از دادن قربانی نهراسیم.» گفته شده آن دو نفر به خاطر تعهد به باشگاه بازی کردند. آیا جایز است به صرف ترس از دست دادن قرارداد با تیم نه­چندان مطرح اروپایی، وظیفۀ انسانی خود را زیر پا بگذارند؟ درحالی که ادواردو آنیلی ریاست یکی از بهترین باشگاه­های فوتبال جهان را تنها بخاطر عقیدۀ ضدصهیونیستی خود از دست داد و حتی در این راه به شهادت رسید. البته پر واضح است که جاهلان مدعی عقلانیت، از درک این حقایق عاجزند. هرچند هستند ورزشکارانی غیرایرانی و غیرمسلمان، اما با شرافت که در اوج فوتبال جهان قرار دارند، اما اعتقاد خود مبنی بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین را بدست آوردن یک مشت دلار زیر پا نمی­گذارند. حتما اینان هم تندرو و افراطی­اند! اما جالب است بدانید رئیس دولت اعتدال در سخنانی حساب­شده در سال گذشته بیان کرد: «ما دفاع از فلسطین را تحت تاثیر تحولات زودگذر و حتی برخی سیاست­های غلط، قرار نداده­ایم و مفتخریم که ملت و دولت ایران همواره تحت هر شرایطی در کنار ملت مظلوم و مقاوم فلسطین ایستاده است.»

حنجره­ها و بوق­های تبلیغاتی مدعی جدایی سیاست از همه چیز! از جمله فوتبال، دقت کرده­اند که اغلب جنایات جنگی اسرائیل بر علیه ملت­های مظلوم و بی­پناه در زمان برگزاری مهمترین مسابقات ورزشی رخ می­دهد؟ شاید بتوان گفت که فوتبال، سیاسی­ترین ورزش دنیاست. سوال اینجاست که آیا وجدان عموم مردم ایران این را می­پذیرد فوتبالیست­های ما در مقابل تیمی از عناصر تروریستی داعش بازی کنند؟ رهبر معظم انقلاب اسلامی چه زیبا می­فرمایند که «امروز از دولت صهیونیست، تروریست­تر در جهان کیست؟» ... «دفاع همیشه با آلات قهریه، با مشت نیست، با تفنگ نیست، گاهی دفاع با فهمیدن است، گاهی دفاع با زبان است، گاهی دفاع از حقیقت با حضور در جایی است.

مدعیان وطن­­پرستی و ایرانیت، هیچ می­دانند در دولت جعلی اسرائیل، هر ساله با برگزاری جشن پوریم، کشتار 75 هزار ایرانی را جشن می­گیرند؟! آنان که سازمان ملل را بعنوان شاخصی برای به رسمیت شناختن اسرائیل می­پذیرند، آیا می­دانند که سازمان ملل، عربستان سعودی را در قبال دریافت رشوه بعنوان رئیس شورای حقوق بشر این سازمان منصوب نموده! درحالی که این کشور علاوه بر ارتکاب جنایات بی­شمار جنگی علیه کودکان و زنان یمنی، خود از مراکز اصلی پرورش و پشتیبانی تروریستی به شمار می­رود.

در پاسخ به آنانی که بازی کردن برخی از فلسطینیان یا تیم­های فلسطینی در مقابل اسرائیل را توجیه خوبی برای این عمل می­دانند، باید گفت که آیا آن عده از ایرانیانی که در فتنه 88 با حمله و توهین به هیئات عزاداری در روز عاشورا حرمت سید و سالار شهیدان را شکستند، می­توانیم نماد کل ایرانیان بدانیم؟ و یا تروریست­های سازمان منافقین خلق که با خلق 17 هزار ترور جزء رکورددارترین جانیان بین­المللی هستند را نشان کل ملت ایران بدانیم؟ و یا خائنانی چون بنی­صدر و هم­فکران او را نمایندگان صادق ملت شریف ایران بدانیم؟

 

و در پایان ملت شریف و انسان­دوست ایران اسلامی، در انتظار واکنش شدید مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر چنین اقدامات موهن و بی­شرمانه بوده و از قوه قضاییه خواستار برخورد قاطع با عاملان و حامیان این اقدام غیرانسانی و از قوه مجریه خواستار حذف و محرومیت دائمی آنان از قرار گرفتن در تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به عنوان نمایندگان ملت غیور ایران و از قوه مقننه خواستار وضع قوانین قاطع و شفاف و بازدارنده از چنین اعمال قبیح و غیرقابل توجیه می­باشد.

 
 

 

کلید واژه ها: 

دیدگاه‌ها

خور و خواب و خشم و شهوت ،شغب است وجهل وظلمت // حیوان(حیه وان) خبر ندارند زجهان آدمیت
جالب است که همین حضرات که دم از جدایی ورزش از سیاست می زنند توجه ندارند که چرا اسراییل رسما از این دو نفر باید تشکر بکند! و یا چرا همینها وقتی ستبند سبز بستند نگفتند که سیاست از ورزش جدا است؟ و آیا اصلا مساله سرقت یک کشور و جعل یک ملت سیاسی است؟ مالخری که می گوید به من ربطی ندارد جنس دزدی است و من صرفا کاسبم و کارم داد و ستد است را می شود انسان نامید؟ نظام باید با قاطعیت هم با آن دو فرد خبیث که حتی حاضر به عذرخواهی هم نیستند و هم با حامیانشان در داخل به شدیدترین نحو ممکن برخورد کند. این نهایت رذالت است که کسی تعهد پولی برای گرفتن یک مشت یورو را بر تعهد انسانی اخلاقی ترجیح دهد. آن هم تازه برای چه باشکاهی؟ یک تیم بد بخت و گمنام یونانی که جلوی همین اسراییلیها می رود و می بازد!

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>