یکی از عناصر ارتش آمریکا به قتل 2 هزار و 746 عراقی در طول خدمتش در عراق اعتراف کرده است.
ارسال زمانبندی شده: 
دوشنبه, 23 مرداد, 1396 - 14:19

به گزارش عمارنامه،  گروهبان دیلارد جانسون که خون ریزترین سرباز تاریخ ارتش آمریکا شده است در کتابی به نام «کارنیور» (گوشتخوار) می گوید از زمان ورود به عراق روزی نبود که یک یا دو عراقی را نکشد.


وی که بین سال های 2005 تا 2010 در عراق خدمت کرده است می گوید اولین بار 13 عراقی را در یک اتوبوس در شهر السماوه در جنوب عراق با زرهپوش خود زیر گرفته و کشته است.

وقتی گوینده شبکه «فاکس نیوز» آمریکا از او درباره احساسش بعد از کشتن این تعداد عراقی پرسید، جانسون گفت: احساسم بعد از کشتن عراقی ها بهتر از احساسی بود که بعد از کشتن آهوها در 13 سالگی داشتم.

جانسون قبل از ملحق شدن به ارتش شکارچی آهو بوده است.

 منبع: جهان

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

اینها اون وقت با این قساوت وبی رحمی وسنگدلی و وحشی گری میشوند حامی حقوق بشر. وطرفداران علی بن ابیطالب علیه السلام که حقوق قاتل(ابن ملجم) راهم رعایت می کند.وبه کارگزاران جمع آوری زکات می فرماید حقوق حیوانات را رعایت کن .ما می شویم از دید غربیها تروریست.واین بخاطر کم کاری ما درعرصه فرهنگ است.وبایدهرکدام ازما یک سرباز درجبهه مجازی باشیم وچهره بزک شده شیطان بزرگ یعنی آمریکای غارتگر وجنایتگر رابه بشریت معرفی کنیم . وهمچنین چهره اسلام ناب محمدی صلی الله علیه وآله وسلم رابیشتربه جوانان دنیا معرفی کنیم. اگرما فقط گفتار وکردار ورفتار امیرمؤمنان علی بن ابیطالب سلام الله علیه رابه جهان معرفی کنیم شیفته اسلام ناب می شوند .

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>