همیشه‌کشورم‌برایم‌دراولویت‌بوده‌وهست
مسعود شجاعی پس از گذشت هفته ها از بازی مقابل نماینده تیم صهیونیستی بالاخره به این اتفاقات واکنش نشان داد.
ارسال زمانبندی شده: 
جمعه, 27 مرداد, 1396 - 19:14

به گزارش عمارنامه، مسعود شجاعی پس از گذشت هفته ها از بازی مقابل نماینده تیم صهیونیستی بالاخره در اینستاگرامش به این اتفاقات واکنش نشان داد.

 

وی در صفحه شخصی اش نوشت: سلام و عرض ادب خدمت همه هموطنان

مى خواستم پیرامون مسائل پیش امده در روزهاى گذشته بدون مقدمه نکاتى را متذکر شوم:

١-اینکه بنده براى همه افرادى که (خالصانه و دلسوزانه) از جانشان مایه مى گذارند و براى (حفظ ابرو و سرافرازى ایران عزیزمان) از هیچ کوششى دریغ نمى کنند نهایت احترام و ارادت را قائلم.

٢-همیشه کشورم برایم در اولویت بوده و هست.از این رو در میادین ورزشى که حضور داشته ام همیشه سعى کردم با تمرکز کافى از تمام وجودم مایه بگذارم که بتوانم نماینده شایسته اى براى وطن و هموطنانم باشم و از انجایى که از کودکى بزرگترین ارزویم پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملى بوده،اکنون که ارزویم محقق شده مطمئنا به خوبى قدر و ارزش آنرا مى دانم.

٣-بچه جنگ هستم و از شهر ایثار و مقاومت مى ایم،شهرى که روزگارى شهر خون بود و صداى توپ و خمپاره لالایى تلخ کودکانه ما!!بنابراین مقام و جایگاه والاى عزیزانى که از همه چیز خود گذشته اند تا از کیانمان دفاع کنند را به خوبى درک مى کنم و مى شناسم و هیچ زمان سعى نکرده و نمى کنم که خدایى ناکرده (از اسم،تصویر و یا ایثار این فرشتگان سوء استفاده کنم چونکه معتقدم این کار نهایت بى شرفى و بى انصافیست) و توهین به منزلت و جایگاه انان است!

در اخر از هموطنانى که ما را درک کردند سپاسگزارى مى کنم و همچنین از هنرمندان محترم و تمام فوتبالیها اعم از مربیان گرامى و بازیکنان و.... نهایت تشکر و قدردانى را دارم.

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>