منطقه قلمون
سیراب شدن اسرای داعش از سوی نیروهای مقاومت لبنان گوشه‌ای از دستورات اسلامی واقعی را به عناصر داعش نشان داد.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 29 مرداد, 1396 - 14:24

به گزارش عمارنامه، امروز چند تصویر از تروریست‌های داعش که به اسارت مجاهدان حزب الله درآمده بودند در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، نکته مهم در این تصاویر شرایط اسرای داعش پس از اسارت‌شان در دستان نیروهای عملیات مقاومت لبنان بود.

اسرای داعش پس از اسارت با هیچ خشونتی مواجه نشدند و حتی در تصاویر بطری‌های آب نیز در دستان آنها دیده شد، این عکس‌ها بلافاصله با واکنش کاربران در فضای مجازی مواجه شد و آنها گفتند که این است منش و دستور اسلام در برخورد با اسرا، حتی اگر آنان سرسخت ترین دشمنان شما باشند.

نکته مهم دیگری که بسیاری از کاربران پس از انتشار این عکس به آن اشاره داشتند مقایسه شرایط اسارت شهید بی‎سر مدافع حرم، محسن حججی با شرایط اسارت داعشی‌ها بود، بسیاری علی رغم ابراز تنفر از وجود داعش و قدرتهای پیشتیبان آن ابه برخورد مناسب بر اساس تاکیدات دین مبین اسلام اشاره کردند.

گفتنی است در عملیات مقاومت لبنان و ارتش سوریه علیه تروریست‌های داعش در منطقه قلمون غربی ده‌ها تن از عناصر داعش کشته و مجروح شده و تعدادی نیز خود را تسلیم کردند.

در ادامه تصویری از یک تروریست داعشی و ویدئویی از اسرای داعشی که توسط مجاهدین حزب الله در منطقه قلمون به اسارت افتاد را ببنید، رزمندگان حتی تروریست‌های داعشی را هم سیراب کردند .

تصویر سمت راست یک اسیر داعشی است

 

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>