کهنه‌سربازان زن آمریکایی در گزارشی که به تازگی منتشر شده روایت‌های جدیدی از عمق فساد جنسی در ارتش آمریکا ارائه کرده‌اند.
ارسال زمانبندی شده: 
جمعه, 3 شهريور, 1396 - 01:00

به گزارش عمارنامه،  به نقل از دیلی میل، یک سازمان غیرانتفاعی در آمریکا که در راستای ارتقاء زندگی کهنه‌سربازان آمریکایی فعالیت می‌کند در گزارشی از افزایش بی‌خانمانی و صدمات روحی در میان کهنه‌سربازان زن ارتش این کشور خبر داده است. 

در حالی که زنان در حال حاضر هشت درصد از کل جمعیت کهنه‌سربازان ارتش آمریکا و 14.6 درصد از نیروهای فعال ارتش را تشکیل می‌دهند، انتشار می‌رود که این رقام تا سال 2035 به 16 درصد افزایش پیدا کنند. 

بر همین اساس، «ائتلاف ملی کهنه‌سربازان بی‌خانمان» در گزارشی نوشته شمار کهنه‌سربازان بی‌خانمان از 1380 نفر در سال 2006 به 3328 نفر در سال 2010 افزایش پیدا کرده است.

این سازمان، همچنین تصاویری از این گروه از زنان منتشر کرده و نوشته آنها که زمانی در نیروهای مسلح آمریکا خدمت کرده‌اند، بعد از اتمام خدمت، می‌بینند که سقفی بالای سرشان نیست.

«ائتلاف ملی کهنه‌سربازان بی‌خانمان» می‌گوید بسیاری از این زنان روایت‌های تأثیرگذاری از حملات جنسی به زنان در ارتش آمریکا توسط همکاران مرد و مافوق‌هایشان ابراز می‌کنند.

«لوری هورس» که در نیروی هوایی ارتش آمریکا به عنوان مکانیک بمب‌افکن بی‌29 کار می‌کرده گفته که توسط یکی از هم‌خدمتی‌هایش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اما از شکایت از او صرفنظر کرده است.

بسیاری از دیگر زنان بی‌خانمان که در این گزارش با آنها مصاحبه شده روایت‌های مشابهی ارائه کرده‌اند. آنها به دلیل اطلاع از عدم رسیدگی به شکایت‌هایشان و یا برای اجتناب از لکه‌دار شدن آبرویشان معمولاً در زمان خدمت، از تنظیم شکایت‌نامه رسمی جهت احقاق حقشان خودداری می‌کنند.

«سارا جکینز»، خدمتش را در تفنگداران دریایی آمریکا به پایان رساند. او هم جز افرادی است که در ارتش قربانی تجاوز جنسی شده‌اند.

«جکینز»، در حال حاضر بی‌خانمان است و با غذایی که «بنیاد ملی کهنه‌سربازان» ارائه می‌دهد، زندگی می‌کند.

تصاویر زیر مربوط به کهنه‌سربازان زن در ارتش آمریکا هستند که در حال حاضر بی‌خانمان هستند و در خیابان‌ها زندگی می‌کنند.

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>