رسانه های لبنانی در بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، بیش از هر چیز هشدار ایشان به آمریکا درباره اقدام اشتباه در توافق هسته ای را برجسته کردند.
ارسال زمانبندی شده: 
دوشنبه, 27 شهريور, 1396 - 11:22

به گزارش عمارنامه، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، در خصوص برجام هشدار دادند: هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌ اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

خبرگزاری رویترز در گزارشی با عنوان « رهبر عالی ایران نسبت به «حرکت غلط» آمریکا در برجام هشدار داد» نوشت: آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر عالی ایران اظهار کرد که ایران به شدت به هر حرکت «غلطی» از سوی آمریکا در توافق هسته ای واکنش نشان خواهد داد. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا چند روز پیش اعلام کرده بود که ایران روح برجام را نقض کرده است.

 

بازتاب جهانی سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره برجام

 

روزنامه «ایندیپندنت» در گزارشی با بازتاب سخنان روز یکشنبه رهبر معظم انقلاب نوشت: آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر عالی ایران بیان کرد که ملت ایران محکم ایستاده است و هر حرکت غلط آمریکا در قضیه برجام، با عکس العمل جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

 

بازتاب جهانی سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره برجام

 

پایگاه شبکه خبری العربیه عربستان نیز در گزارشی سخنان امروز رهبر معظم انقلاب درباره رفتار آمریکا در خصوص برجام را بازتاب داد و نوشت: رهبر ایران نسبت به «حرکت غلط» آمریکا در خصوص برجام هشدار داد.

العربیه همچنین افزود: آیت‌الله خامنه‌ای همچنین هشدار داد که ملت ایران محکم ایستاده است و هر حرکت غلط نظام سلطه در قضیه برجام، با عکس العمل جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

خبرگزاری ریانووستی نیز در این خصوص نوشت: تهران به هرگونه اقدام غلط در رابطه با توافق هسته ای واکنش نشان خواهد داد. ملت ایران محکم روی پای خود ایستاده و تمام اشتباهات مرتبط با برجام باعث واکنش متقابل جمهوری اسلامی خواهد شد.

پایگاه شبکه  المنار لبنان نیز در گزارشی نوشت: امام خامنه ای اعلام کرد آمریکا شرارت و خباثت خود را درباره برجام نشان می دهد و این نشان می دهد که شیطان بزرگ است.

خبرگزاریها و رسانه‌های اسپوتنیک، ریانووستی ، ینی‌‌شفق، بیزینس اینسایدر، تایمز اسرائیل، العهد لبنان،... نیز در گزارشهایی سخنان روز یکشنبه رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی بازتاب دادند.

 روزنامه آکشام سخنان مقام معظم رهبری در این مراسم را منتشر کرده و نوشت: آیت الله سیدعلی خامنه ای رهبر ایران اعلام کرد که اگر آمریکا در خصوص موافقت نامه هسته ای ای ایران گام اشتباهی بردارد، ایران به شکلی قوی و موثر پاسخ خواهد داد.

این روزنامه همچنین به نقل از مقام معظم رهبری نوشت: ملت ایران به توافق انجام شده پایبند است و اگر رژیم روزگوی آمریکا در خصوص مصالحه هسته ای اشتباه کند، با واکنش جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

وبسایت خبر.۷ ترکیه نیز با انتشار خبر سخنان رهبر معظم انقلاب در این مراسم نوشت: آمریکا به رغم توافق انجام شده در مذاکرات هسته ای، اقداماتی ناعادلانه و زورگویانه دارد.

به نوشته این رسانه، رهبر ایران همچنین اعلام کرد که آمریکا باید بداند که مردم ایران در مواضع ارزشمند و اصولی خود محکم ایستاده و در مسائل مهم مربوط به منافع ملی عقب نشینی نمی کند.

به نوشته این رسانه، این سخنان آیت الله خامنه ای پس از سخنان دونالد ترامپ که مدعی شده بود ایران به روح موافقت نامه هسته ای پایبند نیست، بیان شده و پاسخی به سخنان رئیس جمهوری آمریکا است.

پایگاه العهد لبنان : دماغ سرمداران نظام سلطه بار دیگر به خاک مالیده خواهد شد.آیت الله خامنه ای تاکید کرد که یکی از دلایل آشوب در منطقه دخالت آمریکا و صهیونیستها به خاطر نفوذ و تامین منافع نامشروع و تضعیف ملتهاست.

خبرگزاری ریانووستی: تهران به هرگونه اقدام غلط در رابطه با توافق هسته ای واکنش نشان خواهد داد. ملت ایران محکم روی پای خود ایستاده و تمام اشتباهات مرتبط با برجام باعث واکنش متقابل جمهوری اسلامی خواهد شد.

شبکه المنار لبنان: امام خامنه ای اعلام کرد که آمریکا شرارت و خباثت خود را درباره برجام نشان می دهد و این نشان می دهد که شیطان بزرگ است.

اسپوتنیک عربی : رهبر ایران گفت هر گونه اقدام اشتباه در زمینه برجام با واکنش قوی از سوی ایران روبرو می شود.

شبکه تلویزیونی «ان.بی.ان» نیز در این ارتباط گزارش داد: در شرایطی که دولت آمریکا در بسیاری از سطوح با چالش روبرو شده است، ایران از زبان رهبر نسبت به گام های اشتباه آمریکا درباره توافق هسته ای هشدار داد.

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>