پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 16:12
مادر ایوانکا
واشنگتن پست گزارشی را درباره زنی منتشر کرد که ادعا می‌کند همسر پنهانی رئیس‌جمهور مصر و رئیس‌جمهور سابق ونزوئلا بوده است.
ارسال زمانبندی شده: 
جمعه, 31 شهريور, 1396 - 02:00

به گزارش عمارنامه، روزنامه واشنگتن پست گزارشی از یک زن لبنانی مقیم آمریکا به نام «جیزیل یازجی» منتشر کرد که مدعی است همسر پنهانی عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهور مصر و هوگو چاوز، رئیس جمهور سابق ونزوئلا و شماری از تجار و بازرگانان بوده است.

واشنگتن پست می گوید این زن که می تواند برای ساعات طولانی صحبت کند و در یکی از برج های مجلل در منطقه «چوی چیس» در مریلند آمریکا زندگی می کند، قادر است حکایات طولانی را روایت کند و مدعی است همسر پنهانی عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهور مصر و همسر سابق رئیس جمهور فقید ونزوئلا هوگو چاوز بوده است. او مدعی است توانسته برقراری نخستین مکالمه میان ترامپ با رئیس جمهور مصر را تسهیل کند.

زنی که ادعا دارد همسر پنهانی سیسی وچاوز بوده است+ تصاویر

واشنگتن پست در ادامه به نقل از همسایگان این زن در مریلند نوشت که آنها گفته اند سخنان جیزیل یازجی را هنگامی که ادعا می کند همسر پنهانی رئیس جمهور مصر و رئیس جمهور ونزوئلا بوده است، باور کردند. آنها می گویند این زن گفته است دفتری در کاخ سفید و در نزدیکی دفتر ایوانکا ترامپ دارد. طبق اعلام یکی از همسایگان جیزیل یازجی، او گفته من مانند مادر ایوانکا هستم.

واشنگتن پست در ادامه نوشت «جیزیل یازجی» توانسته از جایگاهش برای فریب ثروتمندان و تجار ونزوئلا استفاده کند و با وجود آنکه تأیید و تصدیق برخی اظهارات و داستانهایی که او روایت می کند، سخت و دشوار است؛ اما او یکی از قربانیانش را توانسته بود راضی کند همسر سابق هوگو چاوز بوده است.

زنی که ادعا دارد همسر پنهانی سیسی وچاوز بوده است+ تصاویر

در ادامه این گزارش آمده است این روزنامه آمریکایی زمانی که با جیزیل یازجی تماس گرفته تا با شخصیت این زن و داستانهایی که پیرامون او وجود دارد، آشنا شود، او مدعی شد که «لامونا» نام دارد و فردی کلمبیایی است. او همچنین ادعاهای پیشین خود را در خصوص اینکه همسر عبدالفتاح سیسی و چاوز بوده است، رد کرد. طبق اعلام واشنگتن پست جیزیل و وکیلش، دعوت برای انجام مصاحبه ای تلویزیونی را نیز رد کردند. جیزیل یازجی همچنین تفاخرش در برابر دیگران که گفته بود همسر پنهانی سیسی بوده و او بوده است که نخستین مکالمه میان رئیس جمهور آمریکا و دونالد ترامپ را ترتیب داده، رد کرد. او در خصوص سخنان همسایگانش در مریلند که گفته اند او آنها را فریب داده نیز سکوت کرد.

زنی که ادعا می‌کند همسر پنهانی سیسی و چاوز بوده است+ تصاویر

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>