دختر شهیدکاوه عنوان کرد: ما امروز و پس از سال‌ها شاهدیم که در قلب لیبرال دموکراسی غرب، از جنگ‌هایی تجلیل و تقدیر می‌شود که نه برای خدا و نه در راه حسین بن علی، بلکه برای دنیایشان رُخ داد.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 2 مهر, 1396 - 16:10

به گزارش عمارنامه،  زهرا کاوه، فرزند شهید کاوه از فرماندهان جنگ تحمیلی به برخی از اظهارنظرهای غرض ورزانه که با شروع هفته دفاع مقدس شدت گرفته واکنش نشان داد.

وی با انتشار تصویری از دوران کودکی اش نوشت: تصویر متعلق به اینجانب زهرا کاوه در سن 3 سالگی و برای اولین بار در صفحه خودم به اشتراک میگذارم.

 

برداشتهای متفاوتی از این تصویر صورت گرفته و شاید از دلائل رسانه ای شدنش علاوه بر جایگاه خاص پدر شهیدم، نگاه پُر از بُهت و اندوهم و لباس سبزیست که سَمبُلی از جهاد و شهادت است و من به دلیل علاقه به عکسهای پدرم که در تصاویر به جا مانده اش اکثرا همین لباس را میپوشید، اصرار داشتم این رنگ را بپوشم.

این روزها که پس از سالها عبور از چراییِ علل خاتمه جنگ مجددا به بهانه هفته دفاع مقدس شاهد تحلیلهای شبهه روشنفکری هستیم لازم دانستم دو نکته را به عرض برسانم:
اول) ما درد یتیمی و فقدان بزرگترین تکیه گاه زندگی یعنی "پدر" را با گوشت و خون لمس کرده ایم و آثار آن تا را تا پایان حیاتمان حس خواهیم کرد.
آنچه سبب آرامشان می‌شود امنیت و عزت ملت بزرگ و متمّدن ایران است. اگر من درد یتیمی را درک می‌کنم اما امروز ملّتی در زیر چکمه های بیگانگان، ذلیل نشدند.
این امنیت و آرامش گوارای مردم وفادارمان باد.
دوم) هشت سال دفاع مقدس برای ملت بزرگ ایران فقط دفاع از مرزهای جغرافیایی نبود بلکه حراست از مرزهای عقیدتی هم بود. شهدای ما با پیشانی بند هیهات منّا الذله ، عاشقانه به معبودشان لبیک گفتند.
ما امروز و پس از سالها شاهدیم که در قلب لیبرال دموکراسی غرب، از جنگهایی تجلیل و تقدیر می‌شود که نه برای خدا و نه در راه حسین بن علی، بلکه برای دنیایشان رُخ داد. غربیان از جنگ جهانی تجلیل می‌کنند که علت آغازش کشور گشایی و خونریزی بود. شهدای ما برای دفاع از کیان و عزتمان رفتند.
در پایان به آنها که عادت دارند نشخوار جویده غربیها را بجوند اعلام میداریم کاتولیک تر از پاپ نشوید و لا اقل نحوه قدردانی از جنگ را هم از آنان بیاموزید.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

خدا رحمت کند شهید کاوه را ، روحش شاد و خوش بحالش که شهید شد تا شاهد وضع اسفناک مملکت شامل اختلاسها، فساد وفحشا، مواد مخدر، حقوق نجومی ، گرانی ، تبعیضها ، رانت خواریها واشرافی گریها و... توسط مسئولین را نمی بیند بنده در عملیات کربلای 2 حاج عمران بودم و ایشان در آن عملیات شهید شد انسان بزرگ و باعظمتی بود ما که هستیم از وضع فعلی عذاب میکشیم و توسری خور شدیم کسی بداد ما نمی رسد توکل بخدا بفرموده امام خمینی کبیر انقلاب امروز بدست نااهلان ونامحرمان افتاده است .

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>