نماینده مردم نیشابور درباره درگیری شدید خود با معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی در برنامه حالا خورشید توضیح داد.
ارسال زمانبندی شده: 
دوشنبه, 24 مهر, 1396 - 17:12

به گزارش عمارنامه، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی درباره درگیری روز گذشته خود با معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی در برنامه حالا خورشید گفت: در دوره هشتم ریاست جمهوری آقایی بودند که سبزواری بودند و چهار روستای نیشابور را جدا و به خوشاب سبزوار دادند تا بتوانند آنجا را به شهرستان تبدیل کنند.

او با بیان اینکه در همین دوره معاون سیاسی از همان شهرستان است، اظهار کرد: من چندین بار به وزیر کشور گفتم ایشان را عوض کنند چون مردم نیشابور از ایشان ناراضی‌ هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: این شخص دائم نام خراسان غربی را مطرح می‌کند و من هم باید جواب‌های مردم را بدهم.

چنارانی گفت: من رفتم میکروفون را بگیرم خودم صحبت کنم اما جوری وانمود شد که گویی می‌خواهم حمله کنم و جالب است مسئولان نیشابور بلندگوی من را قطع می کنند.

نماینده مردم نیشابور اظهار کرد: این آقا به دنبال این است که استاندار شود و مردم نیشابور از ایشان ناراحت هستند اما مجددا به این شهر برای سخنرانی دعوت می شوند.

چنارانی با بیان اینکه تا به حال بالغ بر ۲۰ تذکر به وزارت کشور داده‌ام، گفت: به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از این شخص شکایت می‌کنم.

 

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>