در فیلم اعدام نشان می‌دهد که پاسگاه ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه کرم ابو سالم مشخص است و مشخص است عملیات اعدام در نقطه‌ای صورت گرفته که در تیررس نظامیان اشغالگر بوده‌اند.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 17 دى, 1396 - 18:00

به گزارش عمارنامه،  فیلمی که اخیرا توسط شاخه مصر داعش منتشر شده، جنجال‌های زیادی به پا کرده است. در این فیلم عوامل ولایة سیناء (شاخه داعش در مصر) یک عنصر حماس را در صحرای سینا و نزدیکی مرزهای غزه اعدام می‌کنند.

در این فیلم، پاسگاه ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه کرم ابو سالم مشخص است و نشان می‌دهد عملیات اعدام در نقطه‌ای صورت گرفته که در تیررس نظامیان اشغالگر بوده‌اند. به همین علت بسیاری از منتقدان داعش به ویژه حامیان حماس، این فیلم را قرینه دیگری برای «وابستگی داعش به اسرائیل» می‌دانند.

کاربران با اشاره به درگیری و نزاع میان حماس و اسرائیل، می‌گویند داعش در نقطه‌ای بر مبارزه با حماس تمرکز کرده که پاسگاه‌های اشغالگران را می‌توان به راحتی هدف قرار داد. الویت‌بخشی به جنگ با حماس در حالی در صحرای سینا دنبال می‌شود که در این نقطه حماس حکومت ندارد تا داعش مدعی حملات حماس به خود شود.

از طرف دیگر آزادی عمل نسبی برای ترور عوامل حماس در نزدیکی مرزها، انگشت اتهام را به سمت دولت السیسی برده است که چه طور در این نقطه، داعش می‌تواند مراسم علنی برگزار کند بدون این‌که نیروهای مصری متعرض شوند.‎

منبع:اعلام الحربی

 

 

 

 

کلید واژه ها: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>