سید احمد خمینی (نتیجه امام خمینی) فرزند حجت الاسلام سیدحسن خمینی که ظاهرا در سن 18 سالگی ملبس به لباس روحانیت شده، چندان ملاحظات و معذوریت های پدر را ندارد.
ارسال زمانبندی شده: 
شنبه, 28 بهمن, 1396 - 14:16

به گزارش عمارنامه،   گرچه خط و گرایش سیاسی سید حسن خمینی برای بسیاری از مردم در کشور مشخص است اما اظهارات دوپهلو و محافظه‌کاری های وی در سخنرانی‌ها و البته تجربه 15 ساله اخیر او سبب شده که برخلاف پسرش در عرصه سیاست چندان عریان ورود نکند.


اما سید احمد خمینی(نتیجه امام خمینی) فرزند حجت الاسلام سیدحسن خمینی که ظاهرا در سن 18 سالگی! ملبس به لباس روحانیت شده چندان ملاحظات و معذوریت های پدر را ندارد. سیداحمد خمینی به علت فعالیت در شبکه های اجتماعی، بخشی از فضای ذهنی خود و نگاه سیاسی اش را در معرض عموم قرار می دهد و به صورت علنی آنها را بیان می کند.
 


 

پست های سیاسی و حاشیه ساز متعددی از گذشته تاکنون از وی منتشر شده که ادامه همین روند و تکرار آنها نیز نشانه آن است که سید حسن خمینی نیز با مواضع پسرش مخالفتی ندارد. زیرا نه سید حسن تاکنون در اینباره موضعی گرفته و نه علایمی از بازاداشتن فرزندش از تندروی سیاسی و خدشه به انقلاب اسلامی دیده شده است.

با این وجود پس از گذشت چندسال از شورش  فتنه‌گران و خسارت زیانبار سران فتنه، پسر سیدحسن خمینی در سالگرد حصر سران فتنه در اینستاگرام به حمایت از آنان پرداخت. وی در این پست به نوعی جمهوری اسلامی را تهدید نیز کرده است!
 


 

البته این اولین باری نیست که پسر سید حسن خمینی  پستهای اینستاگرامی در حمایت از سران فتنه منتشر کرده است.
 

 منبع: جهان

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

به نظر بنده کم سواد اینها همش بازی سیاسی میباشد و همتون دستون تو یه کاسه و هر کدومتون مرتب در حال استفاده و بهره بردن و لذت از زندگی دنیوی هستید و هیچ کس هم به داد مردم فقیر نمیرسد و نخواهد رسید...این گرفتاریهای مردم ایران زیر سر انگلیس و روسیه است که با همکاری فرح شاهنشاه را مجبور ساختن به روحانیت احترام بگذارد و این شد بلای جان شاه و گرنه شاه میخواست خمینی را بکشد !!خدا رحمتت کنه شاه که مثل این آخوندها آدم کش نبودی و گرنه همه امکانات را داشتی !!!
فعلا که کروبی شده ابروی روحانیت اگر یکی دوتا مثل ایشان نباشه که روحانیت بر باده....
متاسفانه بیت امام ره به بیراهه رفت .... برن به درک
برخی نویسندگان بالا چقدر تاریخ بلندند ما نمی دونستیم شاید خودشان هم نمی دانند...
با اینکه با تفکرات افراطی شما مخالفم اما این شجاعت شما در انتشار نظرات واقعا قابل تحسینه

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>