تربت حیدریه- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: برخی سخنان دشمنان تنها جنگ روانی است و با این وجود ما آمادگی کامل داریم در کوتاه ترین زمان ممکن به هرگونه تجاوز به خاک کشور پاسخ محکمی بدهیم.
ارسال زمانبندی شده: 
چهارشنبه, 10 مرداد, 1397 - 09:24

به گزارش عمارنامه، امیر کیومرث حیدری صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از تیپ پیاده تربت حیدریه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز با افتخار اعلام می کنیم تمام نیازهای تسلیحاتی خود را در داخل تولید می کنیم و هیچ نیازی به خارج نداریم که این موفقیت نتیجه تلاش متخصصان کشور است. 

وی افزود: سیاست جمهوری اسلامی ایران از دوران دفاع مقدس تاکنون خودکفایی در عرصه نظامی بوده که این مهم طی سال های گذشته دنبال و با تلاش متخصصان کشور محقق شده است. 

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: آمریکایی ها از ابتدای انقلاب تاکنون توطئه های زیادی علیه ملت ایران داشته اند که به لطف خدا و هوشیاری مردم در همه آنها ناکام مانده اند. 

حیدری تاکید کرد: برخی سخنان تنها جنگ روانی است و با این وجود ما آمادگی کامل داریم در کوتاه ترین زمان ممکن به هرگونه تجاوز به خاک کشور پاسخ محکمی بدهیم. امروز هیچ خطری مرزهای ایران را تهدید نمی کند و ارتش و دیگر نیروهای مسلح در آمادگی کامل قرار دارند.

منبع:مهر

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>