فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به برگزاری مرحله نهایی رزمایش «محرم» در ارتفاعات «شاهو»، گفت: منطقه این رزمایش از مناطق موردعلاقه ضدانقلاب در گذشته بوده است که با انجام رزمایش‌ها و عملیات‌های مقتدرانه سپاه، این منطقه از لوث اشرار و ضدانقلاب پاک شد.
ارسال زمانبندی شده: 
يكشنبه, 15 مهر, 1397 - 14:53

به گزارش عمارنامه، سردار سرتیپ پاسدار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه‌ برگزاری مرحله نهایی رزمایش «محرم» که در ارتفاعات «شاهو» منطقه عمومی «کامیاران» برگزار شد، اظهار داشت: مرحله نخست رزمایش «محرم» با استفاده از ۷۰ درصد یگان‌های قرارگاه حمزه سید‌الشهداء (ع) مستقر در کردستان، قریب به یک هفته است که آغاز شده است و امروز مرحله نهایی آن به انجام می‌رسد.

وی افزود: در این رزمایش علاوه بر این‌که یگان‌های مختلف به تمرین آمادگی‌های خود پرداختند، هماهنگی آن‌ها با یکدیگر و در شرایط واقعی به نمایش درآمد.

سردار پاکپور ادامه داد: منطقه این رزمایش از مناطق موردعلاقه ضدانقلاب در گذشته بوده است که با انجام رزمایش‌ها و عملیات‌های مقتدرانه سپاه، این منطقه از لوث اشرار و ضدانقلاب پاک شد.

وی با بیان این‌که هیچ نیروی نظامی بیگانه از خارج از منطقه نمی‌تواند در این منطقه امنیت را برقرار کند، گفت: مردم همان منطقه در کنار نیرو‌های مسلح می‌توانند در راستای برقراری امنیت منطقه نقش به‌سزایی داشته باشد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تشریح اهداف رزمایش «محرم» اظهار داشت: در این رزمایش امنیتی نیرو‌های عمل‌کننده آموزش‌های خود را در یک میدان واقعی تمرین کرده و همزمان مناطق موردعلاقه ضدانقلاب را نیز پاکسازی خواهند کرد.

وی در پایان با اشاره به نقش، اهمیت و جایگاه مأموریت‌های قرارگاه‌های عملیاتی سپاه در برقراری امنیت پایدار مناطق مرزی، خاطرنشان کرد: قرارگاه‌های نیروی زمینی سپاه از جمله قرارگاه‌های قدس و حمزه سیدالشهداء (ع) به‌طور مستمر در حال انجام عملیات، رزمایش و تمرین آمادگی‌ها هستند.

منبع:دفاع مقدس

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>