بسیج مردمی کاربران ایرانی برای انتشار پیام رهبری
با انتشار پیام مستقیم رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، جوانان ایرانی نیز دست به کار شدند تا این پیام بدون واسطه را مستقیم به دست جوانان غربی برسانند.
ارسال زمانبندی شده: 
دوشنبه, 15 ارديبهشت, 1393 - 14:54

به گزارش عمارنامه، با گذشت چند روز از انتشار پیام حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، ولی امر مسلمین جهان در پی حوادث اخیر خطاب به جوانان غربی بسیاری از کاربران ایرانی در فضای مجازی به صورت خودجوش پیشقدم شدند تا پیام رهبری را مستقیم بدست جوانان غربی برسانند.

با گسترش شبکه‌های ارتباطی بسیاری از افراد حداقل به یکی از شبکه‌های اجتماعی دسترسی دارند، همین امر موجب شده است تا هر فرد جدای از رسانه‌های تعریف شده بتواند خود نیز به تنهایی به عنوان یک رسانه عمل کند.

با در نظر گرفتن این مهم و انتشار پیام مستقیم رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، جوانان ایرانی نیز دست به کار شدند تا این پیام بدون واسطه را مستقیم بدست جوانان غربی برسانند.

جوانان ایرانی فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای ایجاد موج دوم پیام رسانی نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان جهان باتوجه به توانایی‌های خاص و حرفه‌ای خود وارد عمل شدند که از جمله آن می‌توان به طراحی پوستر و اینفوگرافیک، کلیپ، مقاله نویسی و ارائه تحلیل‌های مکتوب به زبان‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.

اما آنچه که بیش از هرچیز در شبکه‌های اجتماعی نمود داشته است و نشانگر آمادگی جوانان جبهه مقابله با جنگ نرم انقلاب اسلامی است اشتراک گسترده پیام رهبر معظم انقلاب از سوی کاربران ایرانی است که همچنان ادامه دارد.

#letter4u   #Letter_Without_Borders

 

 

 

برای دیدن پوسترهای اختصاصی عمارنامه اینجا کلیک نمایید.

 

در ادامه پوسترهای منتشر شده از سوی جنبش letter4u که در پی نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی راه اندازی شده است می آید:

برای دیدن پوسترها در سایز اصلی روی آنها کلیلک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلید واژه ها: 

دیدگاه‌ها

رهبر عشق خدائی برای همه جهانیان ازاده
ماشاالله به شما که در فکر ترویج این نامه هستید اگه راهی داره بگید ما هم کمکتون کنیم این ایمیلمه اگه کاری تو این موضوع از دستم بر میاد خوشحال میشم کمکتون کنم mahdi.mohamadzade110@gmail.com
بسم رب الحسین سلام و خدا قوت پوستر ها فوق العاده بود اکثرشون رو ذخیره کردم. به نظرم میشه با هزینه ی شخصی خیلی هاش رو که به درد جوونهایی ب سن خودمون که مسخ شدن هم میخوره و میشه بنر و تابلو کرد زد به کوچه و خیابون یا با تابلوهای شهرداری قرارداد بست بعید میدونم هزینه ش زیاد بشه... و من الله توفیق
عالی بود....! خدا قوت ...دستتون درد نکنه! سلامتی مقام معظم رهبری صلوات....
خیلی ممنون برای سلامتی رهبر دعا می کنم صلوات
با سلام. لطفا این پوستر ها رو هم عنایت بفرمایید در مورد نامه رهبری به جوانان اروپا http://parandehfa.blogfa.com/post/134 http://parandehfa.blogfa.com/post/135 http://parandehfa.blogfa.com/post/136 http://parandehfa.blogfa.com/post/137
ممنونم ان شاءالله خداخیرتون بده.

دیدگاه جدیدی بگذارید

پیوند خود را برای انعکاس معرفی کنید

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
^
>